Nogomet 07.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:48.

MEĐIMURJE – SLAVEN BELUPO B 4:5 /4:1/

ČAKOVEC – SRC Mladost. Gledatelja: 70. Sudac: Šajnović (Zasadbreg). Pomoćnici: Sukanac i Lukačić. Strijelci: 1:0 Mesarić (3), 2:0 Rebernik (29), 3:0 Vuković (32), 3:1 Pavlović (35), 4:1 Kokot (41), 4:2 Salač (63), 4:3 Tkalčić (79), 4:4 Šarlija (84), 4:5 Jambor (87). MEĐIMURJE: Šafarić, Dodlek, Mesarić, Vuković, Rebernik, Vuk, Kokot, Golik, Begović, Novko, Hranilović (još su igrali: Posavec, Horvat, Hlapčić, Vabec, Kamenić, Jambrović, Hrustek, Pintarić, Šimunić). Trener: Mario Kovačević. SLAVEN BELUPO B: Sudec, Sminderovac, Mikor, Šarlija, Borac, Srbljanović, Pavlović, Sajko, Rebić, Jambor, Salač (Tkalčić). Trener: Goran Mikolaj. Utakmica s dva različita poluvremena. U prvom kad je igrao najbolji sastav Čakovčani su postigli 4 lijepa pogotka. iz isto tako lijepih akcija i kombinacija, Goliku nije već u 9.minuti priznat regularan pogodak, Vuk u 20.minuti nije realizirao 2 „zicera“, Kokot u 24.minuti jedan, Koprivničani u tom dijelu susreta tek s dvije opasne akcije. U drugom dijelu susreta kod domaćih 9 novih igrača,gosti gotovo da nisu mijenjali sastav. Obilato su koristili i do kraja susreta iskoristili mnogo grešaka u obrani,dekoncentraciju i neborbenost mladih Čakovčana, posebno vratara Posavca i njegove slabe „intervencije“, jednom su pogodili prečku, a u obrani nisu imali „posla“, jer domaći su u tom dijelu susreta bili potpuno neopasni i nezainteresirani. Zbog toga su pomalo nenadano kada se zbroji sve viđeno u 90 minuta, ni krivi ni dužni zabilježili po malo neočekivanu pobjedu.