Nogomet 16.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

MEĐUREGIONALNA NOGOMETNA LIGA ZAGREB/SJEVER MLADI

USPJEH MLADIH Čakovčana

Konačno su se mladi igrači Nogometne škole Međimurje/Čakovec „probudili“ i počeli igrati prema očekivanju. Ovaj su puta na teškom gostovanju u Zagrebu osvojili ukupno 4 važna boda što im mnogo znači na prvenstvenoj tablici. Juniori su bili blizu konačnog uspjeha, imali su prilike za to, no i osvojeni bod je dobar „ulov“, sve oko konačnog ishoda je riješeno za 3 minute u prvog poluvremena. Kadeti su popravili loš dojam iz prethodnog susreta, ovaj su puta vrlo dobrom taktikom zabilježili važan uspjeh i najavili „bolje dane“ uoči idućih susreta. Jedan „popravak“ iz prethodne utakmice juniora – čiji je trener Goran Vincetić, ne Danijel Štefulj.

Rezultati:

J U N I O R I: RUDEŠ – MEĐIMURJE 1:1

ZAGREB – Igralište Rudeša. Sudac: Vukojević ( Zagreb). Strijelci: 1:0 Kutle (27), 1:1 Pintarić (30).
MEĐIMURJE: Jesenović, Petak (90. Mlakar), Horvat, Nađ, Hlapčić, Pintarić, Šimunić, Šarić (66. Stojkov), Kamenić, Orehovec, Mesarić. Trener: Goran Vincetić.

K A D E T I: RUDEŠ – MEĐIMURJE 1:2

ZAGREB- Igralište Rudeša. Sudac. Kolarević (Zagreb). Strijelci: 1:0 Gubešić (44), 1:1 Gašparić (54), 1:2 Gašparić (65).
MEĐIMURJE: Bezek,Rodiger (52. Glavina), Vuk, Peroli (80. Vlah), Malenović, Andrašec, Jurak, Gašparić, Radiković, Kočila, Havelka (63. Goričanec). Trener: Dražen Škvorc.