Nogomet 22.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

MEĐUREGIONALNA NOGOMETNA LIGA ZAGREB/SJEVER – MLADI

NERIJEŠENO I PORAZ MLADIH ČAKOVČANA

Neriješen ishod kadeta i poraz juniora u susretu s favoriziranim sastavom zagrebačke Lokomotive. Kadeti su nakon 1.poluvremena imali visoko vodstvo /2:0/, prije toga propustili su realizirati i kazneni udarac. U drugom su poluvremenu popustili i mladi „lokosi“ uspjeli su remizirati. Od juniora se je očekivao bolji rezultat, uvjerljiv poraz najbolje međutim pokazuje i „govori“ kako su igrali i na kraju prošli.

REZULTATI:

K a d e t i: MEĐIMURJE – LOKOMOTIVA 2:2

ČAKOVEC – Pomoćno igralište SRC-a Mladosti. Sudac. Matija Horvat (Čakovec). Strijelci: 1:0 Jurak /16/, 2:0 Jurak /21/, 2:1 Perišić /65/, 2:2 Bračević /72/.
MEĐIMURJE: Mihalić, Filipović, Rodiger, Vuk, Malenović, Andrašec (51.Vlah), Jurak, Gašparić, Glavina, Toma (57. Kolarić), Havelka (66. Marčec). Trener:Dražen Škvorc.

J u n i o r i: MEĐIMURJE – LOKOMOTIVA 2:6

ČAKOVEC – Pomoćno igralište SRC-a Mladosti. Sudac: Nino Vugrinec /Sv. Đurđ/. Strijelci: 0:1 Petrović /23/, 0:2 Marinić /38/, 1:2 Šarić /41/, 1:3 Petrović /58/, 2:3 Peroli /61/, 2:4 Petrović /66/, 2:5 Petrović /88-11 m/, 2:6 Patafta /89/.
MEĐIMURJE: Jesenović, Petak, Horvat, Nađ, Hlišć /67.Mezga/, Hlapčić, Hranilović /57. Šavora/, Peroli, Šarić, Grahovec , Mesarić. Trener: Goran Vincetić.