Nogomet 13.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA ČAKOVEC-VARAŽDIN 10. KOLO

NAPRIJED 3 : 1 NOVI MAROF

Cirkovljan Igralište NK Naprijed. Gledatelja 150. Sudac: Jelić. Strijelci: 1:0 Glavina (49), 2:0 Martinec (51), 2:1 Halilović (70,11m), 3:1 Martinec (80).

Naprijed: Čonkaš, Mišić, Kemec, Sraka, Šimunković, Šupljika, Jurčan (od 21. Varga), Martinec, Trstenjak (od 74. Fleten), Glavina (od 89. Mihoci), Režek (od 86. Sačić). Trener: Zlatko Vugrinec.

U prvome poluvremenu mreže su mirovale da bi odmah na početku nastavka Glavina u 49. te Martinec u 51. minuti dovode domaćina u vodstvo od 2:0. Gosti se vračaju u utakmicu iz kaznenog udarca u 70. minuti pogotkom Halilovića da bi po drugi puta Martinec postigao pogodak za konačnih i zasluženih 3:1 u korist domaćina.

PUŠĆINE 1:1 PLITVICA/G

Pušćine Igralište NK Pušćine. Gledatelja 150. Sudac: Pavlić.

Strijelci: 0:1 Buhin (14), 1:1 Lesar (48).

Pušćine: Kolar, Mikulec, Lesar, Terzić, Florijanić, Katalenić, Horvat (od 34. Martan), Špicer, Ribić (od 88. Pintarić), Levanić, Dovečer. Trener: Dejan Car.

Utakmica Pušćina i Plitvice iz Gojanca bila je borbena i do posljednjeg sučevog zvižduka neizvjesna dok je završila bez pobjednika 1:1. Poveli su gosti u 14. minuti pogotkom Buhina dok je domaćin odmah na početku nastavka preko Lesara poravnao rezultat na konačnih 1:1.