Nogomet 10.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA ČAKOVEC-VARAŽDIN 14. KOLO

Prvi poraz Nedelišća

POLET/SMNM 1

RUDAR 1

Sveti Martin na Muri Igralište NK Polet. Gledatelja 600. Sudac; Pavlić. Strijelci: 0:1 M. Šoltić (20) 1 : 1 Radiković (47).

Polet/SMNM: Perčić , Karlovčec , Radiković  (90. Zadravec), Paler, Sobočan, Barat, Vinko (66. Mikolaj ) Turk, Novak, K.Goričanec, Cvetković (50. A.Goričanec). Trener: Tine Špilak

Rudar:  Rajf, Šprajc, Vuri, Vurušić (85. Mihalic), D.Šoltić, Novak, Čalopa (56 . Knežević) N.Šoltić, Radiković (72. Podgorelec) Berdin, M. Šoltić (65. Liklin). Trener: Goran Vincetić.

Susjedni derbi koji je okupio oko 600 gledatelja koji su vidjeli borbenu i neizvjesnu utakmicu koja je na kraju završila bez pobjednika. Gosti su bolje ušli u utakmicu da bi u 20. minuti M. Šoltić preciznim udarcem sa oko 16 metara donio vodstvo gostima od 0:1. U 29. minuti domaćin ostaje sa igračem manje jer mu je nakon drugog žutog kartona isključen Novak. Bez obzira na igrača manje domaćin je od tog trenutka krenuo odlučnije bio je bolja ekipa te je oko 40. minute nakon prekršaja nad Turkom sudac pokazao na najstrožu kaznu koju u poravnanje ne uspijeva pretvoriti Barat jer mu gostujući vratar brani udarac. Odmah na početku nastavka utakmice u 47. minuti nakon prekršaja na Baratom za domaćina je dosuđen slobodni udarac na rubi šesnajsterca gostiju. Udarac izvodi Radiković i postiže pogodak za 1:1. Erupcija oduševljenja domaćin igrača i navijača. Oko 50. minute prekršaj nad Karlovčecom u gostujućem šesnajstercu i odličan sudac Panić po drugi puta pokazuje na jedanaesterac. Udarac ovaj puta izvodi Radiković ali i ovoga puta  gostujući vratar Rajf koji je bio i junak utakmice  mu brani udarac.  Oko 80. minute gosti su imali priliku utakmice kada je  D. Šoltić  izašao sam pred vratara ali ne uspijeva mu postići pogodak što nije bio precizniji kod izlaska jedan na jedan pred domaćeg vratara Perčića koji mu zaustavlja udarac te utakmica završava podjelom bodova.

NAPRIJED 2

IVANČICA 1

Cirkovljan Igralište Zdenci. Gledatelja 150. Sudac: Buden.

Strijelci: 1:0 Martinec (15), 1:1 Solina (34), 2:1 Trstenjak (75).

Naprijed: Čonkaš, Jurčan, Trstenjak, Sraka, Šimunković, Hižman, Šuplika (od 77. Varga), Martinec, Vlah, Kemec, Režek (od 76. Fleten). Trener: Dušan Podgorelec.

Domaćin pod vodstvom novog trenera Dušana Podgorelca ostvario je pobjedu protiv Ivančice od 3:1. Od početka utakmice krenuli su agresivno te Sraka upućuje odličan udarac kojeg krajnim naporom zaustavlja gostujući vratar. U 15. minuti proigrana akcija u kojoj je Martinec postigao pogodak za 1:0. Domaćin je promašio nekoliko odličnih prilika za povečanje rezultata da bi kazna stigla u 34. minuti kada Solina poravnava rezultat na 1:1. Domaćin kreče na sve ili ništa ponovno propušta odlične prilika da bi ipak, u 75. minuti Trstenjak postigao pogodak na kraju vrijedan pobjede.

ZADRUGAR  2

NEDELIŠĆE 1

Hrastovsko Igralište Hrastovsko. Gledatelja 150. Sudac: Kolarić. Strijelci: 1:0 Novak (31), 1:1 Vizinger (63), 2:1 Novak (76).

Nedelišće: Trstenjak, M. Pintarić (od 46. Mesarić), N. Pintarić, Vručina, Kosir, Egri, Jagec, Marčec (od 59. Vizinger), Nježić (od 77. Varga), Međumurac, Vuk. Trener: Damir Maretić.

Prvi prvenstveni poraz nogometaša Nedelišća u Hrastovskom u utakmica sa Zadrugarom. Domaćin je poveo u 31. minuti pogotkom Novaka da bi Nedelišće poravnalo preko Vizingera u 63. minuti. U 76. minuti domaćin je ponovno postigao pogodak preko Novaka za konačnih 2:1.

PLITVICA/G             5

MLADOST KOMET 2

Gojanec Igralište NK Plitvica. Gledatelja 150. Sudac: Jurčec. Strijelci: 1:0 Črnila (39), 1:1 Gorupić (47), 2:1 Buhin (48), 3:1 Buhin (67), 4:1 Buhin (74), 4:2 Bukal (78), 5:2 Buhin (88).

Mladost Komet: Farkaš, Habuš, Murković, Caban, N. Bukal, Balen, Đurec, Vuk (od 70. Tišljarić), Hladnik, D. Bukal, D. Vuk (46. Gorupić). Trener: Tomica Šestan.

Utakmica odigrana po teškom i blatnjavom terenu na kojem su se bolje snašli domaći nogometaši i ostvarili visoku pobjedu od 5:2. Utakmicu je obilježio domaći igrač Buhin koji je postigao četiri pogotka.

PUŠĆINE 6

PLITVICA/S 1

Pušćine Igralište NK Pušćine. Gledatelja 150. Sudac: Pavličević.

Strijelci: 0:1 Međimorec (17), 1:1 Celinger (26), 2:1 Celinger (52), 3:1 Ribić (62), 4:1 Florijanić (74), 5:1 Celinger (79), 6:1 Lesar (90).

Pušćine: Kolar (od 80. Špicer), Mikulec, Magdalenić (od 46. Horvat, Terzić, Celinger, Katalenić, Dovečer (od 82. Lesar), Špicer, Ribić (od 69. Pintarić), Levanić (od 64. Florijanić), Šivak. Trener: Dejan Car.

Odlična igra Pušćina rezultiralo je visokom pobjedom protiv  Plitvice  koja je prema propuštenim prilikama domaćina mogla i puno teže stradati. Gosti koji su stigli sa deset igrača dobro su se borili i odolijevali svim napadima domaćina koji je promašivao svoje prilike dok su u 17. minuti poveli pogotkom Međimoreca. Ipak, domaćin preko Celingera u 26. i 52. minuti preokreće rezultat na 2:1, Ribić u 62. minuti povećava vodstvo na 3:1 da bi do kraja Florijanić, ponovno Celinger i Lesar  «potopili» goste za visokih 6:1.