Nogomet 01.12.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA ČAKOVEC – VARAŽDIN

CENTROMETAL – NAPRIJED 2:0 (0:0)

MACINEC – Igralište Centrometala. Gledatelja: 100. Sudac: Jasmin Lozić (Belica). Strijelci: 1:0 Dumančić (67), 2:0 Panić (89).

CENTROMETAL: Petković, Novak (76. Logožar), Gunc, Bratković, Hlišć (64. Zavrtnik), Panić, Majsen (66, Dumančić), Vibovec (73. Vincetić), Bačan (89. Rodrigue), Borko, Vrbanić. Trener: Dragutin Naranđa.

NAPRIJED: Mihoci, M. Varga (65. Hižman, 69. I. Varga),Bermanec, Sraka, Šimunković, Horvat, Mišić (81. Fleten), Martinec, Vlah, Šupljika (52. Jurčan), Trstenjak (81. Belić). Trener: Dušan Podgorelec.

Sve najvažnije u susretu dva lokalna rivala dogodilo se je u 2.poluvremenu. Nakon izjednačenih 45 minuta prvog dijela, početkom drugog dijela susreta gosti nisu iskoristili dvije vrlo izgledne prilike. Domaći su iza toga sve do kraja susreta imali terensku inicijativu, a odmah po ulasku u igru iskusni Dumančić postigao je vodeći pogodak i iza toga nije realizirao još dvije izgledne prilike. A minutu prije kraja susreta, već po malo i mraku drugi je pogodak postigao  Panić pa je moglo početi slavlje zbog 3 važna i zasluženo osvojena boda.

RUDAR – NOVI MAROF 5:0 (1:0)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Rudara – Gledatelja: 150. Sudac: Marinko Čosić (Varaždin). Strijelci:1:o Vurušić (44), 2:0 Čalopa (63), 3:0 Novak (76), 4:0 M. Šoltić (78), 5:0 D. Šoltić (86).

RUDAR: M. Rajf (86. R. Rajf),Levčić, Vuri (81. Šardi), Vurušić (73. Mihalic), D. Šoltić, Novak, Čalopa (81. Knežević), N. Šoltić, Radiković (60. Liklin), Berdin, M. Šoltić. Trener. Goran Vincetić

Očekivana, uvjerljiva i laka pobjeda domaćina. Gosti su rezultatski izdržali do 44.minute kada je Boris Vurušić postigao vodeći pogodak, a imali su do kraja još jednu neiskorištenu priliku. Za razliku od njih u drugom su poluvremenu domaći uz stalnu terensku inicijativu i nekoliko neiskorištenih prilika postigli još 4 pogotka i na kraju se veselili pobjedi, ali i zasluženoj prvenstvenoj stanki.

SLOGA – PUŠČINE 0:3 /0:1/

ČAKOVEC – Igralište Sloge. Gledatelja. 150.Sudac: Dominik Mihoci (Čukovec). Strijelci: 0:1 Levanić (23), 0:2 Levanić (70), 0:3 Levanić (88-11 m).

SLOG: Mihalović, Dokleja, Obadić, Glad, Kosalec, Ban,D. Antonović, Fučko, M. Antonović (46. Carlos), Jambrošić, Zoka. Trener: Danijel Štefulj.

PUŠČINE: Kolar, Terzić, Fekonja,Celinger, Katalenić, Špicer, Da. Horvat (88.Dam. Horvat), Ribić (67. Pintarić), Levanić, Dovečer, Lesar. Trener: Dejan Car.

„Slogaši“ su svih 90 minuta imali terensku inicijativu, imali su i nekoliko neiskorištenih prilika za gol, dva su puta pogodili prečku, nisu međutim nijednom pogodili mrežu. Igrači Puščina znali su na kraju iskoristiti sve greške domaćih, posebno u obrani, ali i one u napadu pa su na kraju opravdano slavili. Imali su na golu odličnog Dejana kolara, u napadu pak raspoloženog trostrukog strijelca Karla Levanića, prvi su pogodak postigli uz veliku „pomoć“ domaće obrane, drugi iz brze kontre nakon što su domaći pogriješili na sredini terena, a treći iz opravdano suđenog kaznenog udarca. Tako su da oni ti koji će lakše i s manje briga od domaćih koristiti zasluženi odmor.

ZELENGAJ – SLOBODA 0:5 /0:3/

KUČAN DONJI – Igralište Zelengaja. Gledatelja. 70. Sudac: Željko Turk (Zebanec). Strijelci: 0:1 P. Hergotić (16), 0:2 Katanec (20), 0:3 P. Hergotić (45-11 m),0:4 P. Hergotić (73), 0:5 Srnec (90).

SLOBODA: Tkalčec, Posavec (83. Mesarić), Grabar, Kukovec (30. Buhanec), Cvetković, Katanec, Srnec, Goricaj, Baksa, P. Hergotić (76. K. Hergotić), Petek (72. Podvez). Trener: Stjepan Petek.

-Bila je to jedna od najboljih odigranih utakmica jesenjeg dijela prvenstva, mogli smo zabilježiti još uvjerljiviju pobjedu“, rekao nam je poslije utakmice trener Slobode Stjepan Petek. To je možda najbolji, najkraći i najrealniji komentar utakmice u Kučanu Donjem, „slobodaši“ su zaista odigrali gotovo bez greške, možda time već sada najavili igru i ambicije u drugom dijelu prvenstva. Svi igrači utakmice zaslužuju čestitke, trostruki strijelac Patrik Hergotić posebne.