Nogomet 08.06.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA ČAKOVEC – VARAŽDIN

SLOGA – POLET 1:1 (1:0)

ČAKOVEC – Igralište Sloge. Gledatelja: 150. Sudac: Nino Škrobar (Brezje). Strijelci: 1:0 Fučko (41), 1:1 Radiković (77), 1:2 Barat (87).
SLOGA: Vurušić, Obadić, Kosalec, Sečan, Antonović(62. Glad),Fučko, Žvorc, Jambrović, Vugrinec, Zoka, Mihalović. Trener: Zoran Kraljić.
POLET: Perčić, Paler, Radiković (88. Kristl),Sobočan (89.Karlovčec), Smodiš (46. Ferlin), Barat, Zadravec (53. Cvetković), Vinko, Vršić, Turk, Goričanec (46. Sakač). Trener: Tine Špiler.
Umjesto da riješe pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu, domaći su na kraju u važnom susretu poraženi i sada su u izuzetno teškom položaju na prvenstvenoj tablici. Kad spominjemo prvo poluvrijeme onda imamo u vidu da su domaći prije vodećeg pogotka propustili realizirati 3 izuzetno povoljne prilike za uvjerljivo vodstvo. U 17.minuti Kosalec, u 18. Mihalović, a u 24.minuti i Fučko. Koji je ipak nakon dobre akcije u 412.minuti postigao vodeći pogodak. U drugom poluvremenu domaći su se prerano povukli u obrani, nisu imali prilike za bolji rezultat i vodstvo, gosti pak su imali svih 45 minuta inicijativu. Prije nego su poravnali rezultat već u 58.minuti priliku izjednačiti rezultat propustio je Radiković, koji se je iskupio u 60.minuti, iskoristio je veliku grešku domaćih na sredini terena i poslije brze akcije bio precizan. Precizan je i u 87.minuti bio Nikola Barat pa su se gosti veselili po malo iznenađujućoj pobjedi kada se rezimira cijeli susret i propuštene prilike domaćih u prvom poluvremenu.

RUDAR - NAPRIJED 3:1 (0:0)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Rudara. Sudac: Božidar Kolarić (Novo Selo Rok). Strijelci: 1:0 Berdin (49), 2:0 D. Šoltić (56), 2:1 Glavina (86 – 11 m), 3:1 Vurušić (90).
RUDAR: Rajf, Levačić, A. Novak (46. Berdin), Šprajc, Vuri, Vurušić, D. Šoltić, F. Novak (76. Knežević), Podgorelec (46. Čalopa), N. Šoltić, M. Šoltić (90. Balaž). Tener: Goran Vincetić.
NAPRIJED: Čonkaš, Šupljika, Jurčan, Sraka, Hižman (21. Mišić), Horvat, Bermanec, Martinec, D. Vugrinec, Glavina, Varga (60. H. Vugrinec). Trener: Dušan Podgorelec.
Lokalni derbi zasluženo na strani domaćina koji nastavljaju s uspješnim igrama i pobjedama. Prvo poluvrijeme bez pogodaka iako su domaći imali nekoliko prilika postići pogodak. U prvih desetak minuta domaći su postigli dva pogotka, imali pozitivan rezultat sve do 86.minute. Kada su gosti iz kaznenog udarca smanjili ishod, nisu mogli više, čak su u 90.minuti primili treći pogodak za veselje domaćih koji će sezonu završiti najvjerojatnije na visokom 2.mjketu prvenstvene tablice.

CENTROMETAL – PUŠČINE 3:3 (2:1)

MACINEC – Igralište Centrometala. Gledatelja: 150. Sudac: Dino Horvat (Strahoninec). Strijelci: 0:1 Dovečer (2), 1:1 Dumančić (18), 2:1 Zavrtnik (36), 2:2 Ribić (78), 2:3 Koren (89), 3:3 Novak (90).
CENTROMETAL: Petković, Novak, Gunc (23. Vibovec), Borko, Dumančić (62. Strahija), Dombaj (85. Zakoić), Bačan, Zavrtnik, Vincetić, Logožar, Vrbanić. Trener: Dragutin Naranđa.
PUŠČINE: Posavec, Terzić, Katalenić, Bosilj, Mikulec, Dovečer (90. Horvat), Levanić, koren, Fekonja (46. Florjanić), Špicer, Ribić. Trener: Dejan Car.
Susjedski derbi zadovoljio je gledatelje. Puno uzbuđenja, preokreta, pogodaka i neizvjesnosti. Domaći su rano vodstvo gostiju stigli u 18. a vodeći pogodak postigli u 36.m inuiti. Sve ostalo najzanimljivije dogodilo se je zadnjih 12-estakminuta. Gosti su prvo poravnali rezultat, a minutu prije kraja preko Korena postigli vodeći pogodak. Kada se je očekivala njihova pobjeda u posljednjim sekundama susreta Novak je postigao izjednačujući pogodak za na kraju prema viđenome realan rezultat i ishod.

JALŽABET  3

MLADOST KOMET 4

Jalžabet Igralište Jalžabeta. Gledatelja 120. Sudac: Pavlić. Strijelci: 1:0 Medved (2), 2:0 Medved (9), 2:1 N. Bukal (16), 2:2 N. Bukal (23), 3:2 Amanović (26), 3:3  Murković (30), 3:4 D. Bukal (45).

Mladost Komet: Farkaš, Habuš, N. Bukal (od 74. D. Vuk), Balen, Đurec, Hladnik, Murković, Tišljarić, Jambrović, D. Bukal (od 80. Gorupić), Caban. Trener: Tomica Šestan.

Odlične vijesti stižu nam iz Jalžabeta gdje su nogometaši Preloga ostvarili u infakt utakmici zasluženu pobjedu. Domaćin je već do 9. minute pogocima Medveda ostvario vodstvo od 2:0 da bi preložanci na «krilima» brače Bukal do 23. minute poravnali rezultat na 2:2. Tri minute kasnije Amanović ponovno dovodi domaćina u novo vodstvo da bi Murković u 30. te D. Bukal u 45. minuti postigli pogotke te potpuno preokrenuli rezultat. U nastavku Mladost Komet je kontrolirala igru te ostvarila zasluženu pobjedu.

NEDELIŠĆE 5

SLOBODA/S 1

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja 300. Sudac:  Đurđek. Strijelci: 1:0 Marčec (9), 2:0 Međumurac (28), 3:0 Jagec (65), 3:1 Hergotić (66), 4:1 Kosir (80), 5:1 Egri (89).

Nedelišće: Novak, M. Pintarić, T. Pintarić (od 62. Vizinger), Žganec, Egri, Jagec (od 83. Levačić), Marčec (od 51. Kosir), Topolnjak (od 57. Varga), Mesarić, Međumurac, Vibovec (od 63. Numanović. Trener: Goran Međumurac.

Sloboda/S: Tkalčec, Vađunec (od 46. Hergotić), Mesarić, Novak, Cvetković, Buhanec (od 59. Grabar), Srnec, Goricaj, Posavec (od 83. Tkalec), Baksa, Petek. Trener: Stjepan Petek.

Nogometaši Nedelišća koji su već ranije osigurali naslov prvaka lige na najbolji mogući način su se oprostili od svojih vjernih simpatizera od sezone za pamćenje-  odličnom igrom te uvjerljivom pobjedom protiv sportskih prijatelja ali na terenu ljutih rivala Slobode iz Slakovca. Već u 9. minuti Marčec dovodi domaćina u vodstvo od 1:0 da bi Međumurac prekrasnim pogotkom s oko 25 metara u 28. minuti povećao rezultat na 2:0. Gosti su imali i svoje prilike koje ne realiziraju dok je Srnec pogodio stativu.

U nastavku utakmice gosti su bili jako opasniji, stvaraju prilike koje ne realiziraju da bi  u 65. minuti bio dosuđen prekršaj nad Međumurcem. Udarac izvodi Jagec prebacuje živi zid i postiže pogodak za 3:0. Već u sljedećem napadu gosti smanjuju vodstvo preko Hergotića  koji odmah poslije imaju priliku za pogodak kao i njegov suigrač  Tkalec. U 80. minuti prvo ime utakmice Međumurac, je pretrčao  gostujuće igrače i našao se sam pred vratarom Tkalčecom, ali nesebično asistira Kosiru koji loptu rutinski posprema u mrežu. Minutu prije kraja utakmice u gostujućem kaznenom prostoru loptu je primio Ivan Egri i poslao je ispod vratara gostiju za konačnih i uvjerljivih 5:1.

U četvrtak 04. 06. 2015. je odigrano 32. kolo  MŽNL ČK-VŽ,u kojima su postignuti rezultati;

Hrastovsko: ZADRUGAR – MLADOST K.  1 : 1

STRIJELCI: Prlog D.za domaće a Bukal D.za goste.

Cirkovljan: NAPRIJED – PLITVICA (S)   3 : 1

STRIJELCI: Horvat F.2,Glavina Ž.za domaće a Matijašec M. za goste

Pušćine: PUŠĆINE – RUDAR      1 : 3

STRIJELCI: Levanić K.za domaće a Šoltić M.,Šoltić N., Vurušić B.za goste

SMNM: POLET – CENTROMETAL    1 : 1

STRIJELCI: Karlovčec M.za domaće a Novak L.za goste