Nogomet 04.10.2019. 08:11. Zadnja izmjena: 04.10.2019. 08:11.

Nogomet

Mladi igrači U-18 reprezentacije izgubili od Mađara

U Hrvatskom nogometnom savezu napravili su dobar potez kada su Međimurskom nogometnom savezu dodijelili ulogu organizatora dvije prijateljske međunarodne utakmice mladih U-18 reprezentacija Hrvatske  i Mađarske. Utakmice su igrane na kvalitetnim igralištima u Novom selu Rok i Nedelišću, nažalost u obje su naši mladi reprezentativci pod vodstvom izbornika Josipa Šimunića poraženi. U Novom selu Rok uvjerljivim 4:1 rezultatom, već nakon 13.minute gosti su vodili 3:0 i zatim utakmicu lako priveli kraju.
U Nedelišću je bilo neizvjesnije, i ovaj su puta gosti pobijedili 2:1, naši su međutim mogli bolje proći da su realizirali neku od prilika i kazneni udarac u prvih 45 minuta igre. Nije im pošlo za - nogom, pa su Mađari i drugi puta zasluženo slavili.