Nogomet 17.10.2017. 23:44. Zadnja izmjena: 18.10.2017. 07:52.

4. kolo

Naše nogometašice Zrinski i Trnava poražene

Neretva - K. Zrinski  4:0

Metković - igralište Neretve. Gledatelja: 50. Sudac: Duganđić (Metković). Strijelci: 1:0 Terzić (9), 2:0 Culjak (48), 3:0 Herceg (71), 4:0 Terzić (80)

Katarina Zrinski: Šoltić, Kušteljega, Mikolaj, Perčić, Đula, Vurušić, Bakač (66. Petrinović), Horvat, Kelemen, Ščukanec/Hopinski, Hip. Trener Neven Kreslin

Drugi poraz Čakovčanki. Na daleki put u Metković krenule su u nekompletnom sastavu što je imalo utjecaja na rezultat. Izdržale su pritisak domaćih donekle samo u prvih 45 minuta. U drugom poluvremenu domaće su iskoristile umor Čakovčanki i postigle još tri pogotka. Zbog ozljede Ščukanec / Hopinski Čakovčanke su u finišu igrale s 10 igračica, a prije toga ozlijedila se i Bakač. Dobro je zato da se prvenstvo prekida i nastavlja za desetak dana kada u Čakovcu gostuje Split, do onda ostaje dovoljno vremena da se Čakovčanke kompletiraju i pripreme za taj susret u kojem su gošće favoriti. (J. Freiler)

Pregrada - Trnava  2:1

Pregrada - gledatelja 50. Sudac Bolić. Strijelci: 1:0 Matužić (13, 11m), 2:0 Matužić (18), 2:1 Požgaj (73).

Trnava: Herman, Trstenjak, Markan, Cicijelj, Klarić, Požgaj, Nagy, Dragović, Godinić, Bregar, Bohinec

Nogometašice Trnave poražene su u Pregradi. Domaće su povele iz kaznenog udarca pogotkom Matužić za kojeg gošće imaju primjedbe da nije postojao. Ista igračica samo pet minuta kasnije postiže i svoj drugi pogodak na utakmici da bi nogometašice Trnave dominirale, propustile dosta prilika, pogodile i vratnice, a Požgaj u 73. minuti uspijeva postići pogodak za tek 2:1 s kojim i završava utakmica. Uz poraz ozlijedile su im se i Godinić i Cicijelj te su pred kraj utakmice igrale s devet igračica.