Četvrtfinale Kupa MNS-a - juniori

Neizvjesnu utakmicu u korist NK-a "Međimurje" na kraju presudili jedanaesterci

MEĐIMURJE – ŠKOLA NOGOMETA SVETI JURAJ 3:3 (2:1) - 10:9 JEDANAESTERCI

ČAKOVEC – SRC MLADOST. Gledatelja: 100. Sudac: Ervin Zobec (Strahoninec).

Strijelci: 0:1 Tkalec (2), 1.1 Marcijuš (20), 2:1 Farkaš (39), 2:2 Šenji (77), 3:2 Dežđek (78), 3:3 Ovčar (87).

Jedanaesterci: 3:4 Toma, 4:4 Vuk, 4:5 Glavina, Kočila – stativa, 4:6 Tomašić, 5:6 Malenović, Tkalec – Jesenović brani, Šimunić – Juretić brani, Maček – Jesenović brani, 6:6 Dežđek, 6:7 Šenji, 7:7 Marcijuš, 7:8 Horvat, 8:8 Mesarić, 8:9 Marčec, 9:9 Farkaš, Ovčar – Jesenović brani, 10:9 Jesenović.

MEĐIMURJE: Jesenović, Filipović, Mesarić, Vuk, Marcijuš, Šimunić, Kočila, Dežđek, Malenović, Farkaš, Zrna. Trener: Matija Kristić.

ŠKOLA NOGOMETA SVETI JURAJ: Juretić, Horvat, Glavina, Marčec, Toma, Tomašić, Tkalec, Šenji, Debelec /56. Maček/, Pintarić (Ovčar), Buhanec. Trener: Krešimir Šenji.

Mnogo uzbuđenja i neizvjesnosti tijekom cijelog vrlo zanimljivog susreta, gdje su o pobjedniku na kraju odlučivali udarci s 11 metara. Gosti, a riječ je o mladom, vrlo perspektivnom sastavu, već su u 2. minuti postigli uz „pomoć“ domaćeg vratara vodeći pogodak. Do 39. minute domaći su preokrenuli rezultat pogocima Marcijuša i Farkaša.

U drugom poluvremenu gosti su imali više inicijative pa su u 77. minuti poravnali ishod nakon velike greške domaćeg vratara. Minutu iza toga domaći su iz brze kontre postigli vodeći pogodak, a 3 minute prije kraja susreta „poklon“ i grešku Šimunića i Jesenovića iskoristio je Ovčar, postigao izjednačujući pogodak pa su o pobjedniku odlučivali udarci s 11 metara.

Pritom su više sreće i bolju koncentraciju imali domaći pri čemu se posebno istaknuo vratar Jesenović obranivši čak 3 udarca s 11 metara, a postigao je i pobjedonosni deseti pogodak.

Rezultati ostalih susreta četvrtfinala: Goričan: Trnava – Plavi (Peklenica) 1:5, Kotoriba: Graničar – Drava (D. Mihaljevec) 3:5, Mala Subotica: Spartak – BSK (Belica).

Parovi polufinala: Međimurje – Plavi i Drava – Spartak.

Ždrijebom će biti određeni domaćini, a dogovorom datum doigravanja.