Nogomet 08.07.2018. 09:25. Zadnja izmjena: 08.07.2018. 09:25.

Mali slogaši

Niz uspjeha U7 Sloge Čakovec

Sezona 2017./2018. za male nogometaše skupine U7 (2010. godište) Nogometne škole Sloga Čakovec bila je i više nego uspješna. Osim što su prvaci prvenstva u svojoj skupini, nanizali su niz pobjeda na raznim turnirima diljem Međimurja (Prelog, Podturen, Nedelišće, Čakovec, dobrotvorni turnir u organizaciji udruge 'Međimurski slatkiši'…) te na međunarodnim turnirima u Crikvenici i Grazu. Zadnje zlato osvojili su na turniru u Šenkovcu u petak, 22. lipnja, nakon pobjeda u sve tri odigrane utakmice u svojoj kategoriji. Vikend prije toga, 14. do 17. lipnja, sudjelovali su na međunarodnom turniru u Crikvenici gdje su u skupini od 24 ekipa u prvom krugu natjecanja bili prvi u skupini. Nakon odlično odigrane utakmice u osmini finala protiv Ravnica rezultatom 6:0 plasirali su se u četvrtfinale gdje su 'zaustavljeni' od ekipe Rijeke. Osim dobre igre pokazali su pravi sportski duh, ali i spremnost na druženje izvan nogometnog terena te su zajedno sa svojim roditeljima uživali u slobodnom vremenu, kupanju i navijanju za hrvatsku reprezentaciju. U siječnju ove godine nastupili su na međunarodnom turniru u Grazu gdje su od 16 ekipa osvojili zavidno 3. mjesto. U7 ekipu čine: Bartol L., Branimir M., Dorijan M., Fran B., Lovro J., Morin T., Neo R., Niko M., Niko S., Petar N., Tin D., Vito H.Za njihovu fizičku i psihičku spremnost te nogometnu spretnost zaslužni su neumorni treneri Santino Debelec i Pero Obadić te pomoćni trener Marko Hančić.