Nogomet 12.10.2016. 10:24. Zadnja izmjena: 12.10.2016. 10:32.

Kup Međimurja

NK Međimurec dobrano se namučio za pobjedu protiv NK-a Mladost iz Dekanovca

NK Mladost Dekanovec 3 - NK Međimurec Dunjkovec / Pretetinec 4

Dekanovec. Igralište: Berk. Gledatelja 150. Sudac: Škrobar. Pomoćnici: Vlahek i Juračić.

Strijelci: 1:0 Baksa (2), 2:0 Fažon (8), 2:1 Mikić (30), 2:2 Treska (36), 2:3 Treska (63), 2:4 Kregar (80), 3:4 Fažon (90)

MLADOST: Novak, Majerič (od 86. Ciceli), Blažon (od 83. Kos), Kolarić, S.Horvat, Drk (od 84. Žerjav), Bobičanec (od 46. Horvat), M.Horvat, Baksa, Špile, Fažon. Trener: Tomica Blažon.

MEĐIMUREC: Črnko (od 45. Sutnjak), Balić, Vabec, Katalenić, Hrustek, Piškor, Kregar, Medved (od 83. Cimerman), Mikić, Šrajbek, Treska. Trener: Želimir Orehovec.

Teže nego što su očekivali, prošlogodišnji finalisti međimurskog kupa NK-a Međimurec ostvarili su pobjedu protiv izuzetno motiviranog i agresivnog domaćina. Već u 27. sekundi utakmice autogolom Kregara domaćin dolazi u vodstvo da bi prekrasnim pogotkom Fažon u 8. minuti povećao rezultat na 2:0.

Šokirani gosti uspjeli su se oporaviti pa su u 30. minuti preko Mikića te u 36. Treske do odmora poravnali rezultat na 2:2. U nastavku došla je do izražaja fizička pripremljenost te su gosti preko Treske u 80. i Kregara u 80. preokrenuli rezultat na 4:2 u svoju korist.

Fažon u posljednjoj minuti utakmice uspijeva smanjiti rezultat na konačnih 3:4. Na kraju su gledatelji domaće nagradili za prikazanu igru ogromnim aplauzom, dok su gostima zaželjeli mnogo uspjeha u daljnjim utakmicama kupa.