Nogomet 06.08.2019. 10:23. Zadnja izmjena: 06.08.2019. 10:24.

Pripremne utakmice

NK Međimurje 'lovi' formu za početak prvenstva

• MEĐIMURJE – HEVIZ 2:1

Nedelišće – Stadion Trate. Gledatelja: 100. Sudac: Patrik Kolarić. Strijelci: 1:0 Ikić (31), 2:0 Cimerman (60), 2:1 Kobra (79).

Međimurje: Koprić, Hudeček, Zanjko, Hranilović, Brcković, Ceraj, Hajdinjak, Ivančić, Ikić, Dodlek, Šimičić (još su igrali: Jesenović, Patafta, Marić, Lesar, Bacinger, Zeljko, Novak, N. Hlišć, Vidović, S. Hlišć, Cimerman i Lukovnjak). Trener Matija Kristić.

Koristan susret u kojem su domaći igrači imali inicijativu svih 90 minuta. Postigli su „samo“ dva pogotka, uz to nisu iskoristili nekoliko izglednih prilika za uvjerljiviju pobjedu. Gosti, igrači mađarskog trećeligaša, svoj su pogodak postigli pred kraj susreta, nakon greške domaćih na sredini terena.

• MEĐIMURJE – DUBRAVA TIM KABEL 3:0

Podbrest – Igralište Budućnosti. Gledatelja: 150. Sudac: I. Križarić. Strijelci: 1:0 Ivančić (54), 2:0 Šimičić (50), 3:0 Šimičić (74).

Međimurje: Koprić, Hudeček, Novoselec, Knezović, Zeljko, Ceraj, Dodlek, Ikić, Hajdinjak, Šimičić, Ivančić (još su igrali: Bulić, Hranilović, Zanjko, Marić, S. Hlišć. Vidović, N. Hlišć). Trener Matija Kristić.

Nakon slabije igre u prvom poluvremenu, u kojem su više inicijative te prilika za postizanje pogotka imali Zagrepčani, u drugih 45 minuta inicijativa Čakovčana koja je okrunjena s tri pogotka. Bilo je to najboljih 45 minuta koje su domaći odigrali u dosadašnjem tijeku priprema, a sva tri pogotka postignuta su nakon vrlo dobrih i uigranih akcija. Nakon ovog susreta polako se naziru konture momčadi i igrači koji bi trebali biti u najužem izboru za udarni sastav.