Nogomet 19.04.2017. 21:58. Zadnja izmjena: 19.04.2017. 21:58.

III. HNL Istok

Nogometaši Međimurja su se s tri boda vratili iz Koprivnice

KOPRIVNICA            0

MEĐIMURJE             2

Koprivnica - Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Miro Hantak (Vinica). Strijelci: 0:1 Režić (51, 11 m), 0:2 Erić (90).

MEĐIMURJE: Šafarić, Munivrana, Šimunić (81. Pajić), Branilović, Režić, Hranilović, Težak, Erić, Oštrek (90. Sabol), Mesarić, Slunjski. Trener Mario Kovačević

Nastavak uspješne serije Čakovčana. S teškog gostovanja u Koprivnicu su se vratili s važnom pobjedom i 3 boda. Izdržali su u prvih 45 minuta agresivnu igru i inicijativu domaćeg sastava, nije međutim bilo nekih izrazitih prilika za pogotke. Početkom drugog poluvremena u 51. minuti Režić je bio siguran egzekutor opravdano suđenog kaznenog udarca, a iza toga do kraja susreta Čakovčani su biliti koji su diktirali tempo, i što je posebno važno kontrolirali igru i rezultat. Da su nakon dobrih akcija Munivrana i Erić bili precizniji, mogli su igrači trenera Kovačevića postići još koji pogodak. Erić je međutim bio precizan u 90. minuti za veliko veselje.

• Novi ispit Čakovčane čeka u subotu kada su u 16:30 domaćini ekipi Bjelovara. Najavljuje se pobjeda što je realno, očekuje se i više gledatelja nego je to do sada bio slučaj. Čakovčani su to apsolutno zaslužili.

Ostali rezultati: Belišće - Bjelovar 2:2, Bedem - Oriolik 4:1, Varaždin - Marsonia 4:1, Slavija - Slavonija 2:2, BSK - Osijek 3:3, Višnjevac - Vukovar 1991 2:1, Mladost - Croatia Đakovo 1:0.

PAROVI 23. KOLA (subota, 16:30): Mladost - Belišće, Croatia Đakovo - Višnjevac, Vukovar 1991 - BSK, Osijek - Slavija, Slavonija - Varaždin, Marsonia - Bedem, Oriolik - Koprivnica, Međimurje - Bjelovar.