Nogomet 01.10.2020. 14:09. Zadnja izmjena: 01.10.2020. 14:09.

MEĐIMURJE – JUNAK 4:3

• ČAKOVEC – Stadion Mladosti
  • Gledatelja 100
  • Sudac Nenad Vargović (Virovitica)
  • Strijelci: 0:1 Jandrek (22), 1:1 Havelka (35), 2:1 Havelka (43), 2:2 Jenjić (48), 2:3 Jandrek (58), 3:3 Mijić (66), 4:3 Glavina (74)
  • MEĐIMURJE: Jesenović, Palić (66. Zanjko),Hranilović, Glavina, Vidović (66. Jakupak), Mamić, Havelka (88. Hajdinjak), Đurak, Brcković (55. Vuk), Marcijuš, Igrec (55. Mijić), Trener Goran Vincetić.

Važna i zaslužena pobjeda Čakovčana kojom su se opet približili vrhu prvenstvene tablice i kojom su na najbolji mogući način čestitali rođendan treneru Vincetiću. Igralo se je otvoreno, napadački, već u prvih 45 minuta uz tri pogotka. Početkom drugog poluvremena nakon što sudac Vargović nije na Havelki sudio očigledan kazneni udarac, Janjić je na suprotnoj strani u 48. minuti nakon brze kontre poentirao za izjednačujući pogodak, a deset minuta kasnije Jandrek je eurogolom s dvadesetak metara doveo goste u vodstvo.

Golijada je nastavljena u 66. minuti kada je Mijić nakon lijepe akcije efektnim pogotkom izjednačio rezultat, a Glavina se je za pogrešku iz 22. minute iskupio u 74. minuti kada je na dodavanje Marcijuša bio efikasan i postigao vodeći pogodak domaćih. Već u srijedu Čakovčani će na teško gostovanje u Dugopolje, a u subotu su domaćini Croatiji iz Zmijavaca.