Nogomet 20.07.2016. 09:51. Zadnja izmjena: 20.07.2016. 10:07.

Prijateljska nogometna utakmica

Nogometaši Poleta iz Sv. Martina na Muri na gostovanju u Hotizi pobijedili istoimeni klub

HOTIZA – Igralište Hotize. Sudac: Borovič (Mostje). Strijelci: 0:1 A. Goričanec (37), 1:1 Gjerkeš (51), 1:2 Karlovčec (68), 1:3 Ferlin.

POLET (SMNM): Novak, Radiković, Herceg, Žganec, Šoštarić, A. Goričanec, Barat, N. Goričanec, Turk, Cvetković, Zadravec (još su igrali: Perčić, Sakač, Karlovčec, Vršić, Ferlin, Bistrović, Srša, Novinščak). Trener: Stevica Žganec.

Prvi pripremni susret igrači Poleta odigrali su u Hotizi s tamošnjim istoimenim novim slovenskim trećeligašem. Bolju igru i terensku inicijativu u 1. poluvremenu igrači Poleta iskoristili su i preko A. Goričanca postigli vodeći pogodak, za uvjerljivije vodstvo prilike nisu iskoristili Barat i Šoštarić, Goričanec je pogodio stativu ....

Bolju igru početkom drugog poluvremena domaći su iskoristili i preko Gjerkeša postigli izjednačujući pogodak. To je s njihove strane bilo sve, poletovci su do kraja susreta ponovo dominirali i preko Karlovčeca i Ferlina riješili pitanje zasluženog pobjednika.