Nogomet 20.02.2018. 14:32. Zadnja izmjena: 20.02.2018. 14:33.

Pripreme u tijeku

Nogometni klub Međimurec (Dunjkovec/Pretetinec) dobio pojačanje

Unatoč lošim vremenskim uvjetima u nogometnom klubu Međimurec (Dunjkovec/Pretetinec) pripreme uspješno privode kraju. Trener-igrač Davor Piškor uglavnom je zadovoljan do sada postignutim rezultatima, jedna od posljednjih pripremnih utakmica odigrana na terenu s umjetnom travom u Sesvetama uvjerila ga je da je u pravu. Odigrali su utakmicu s treće ligašem - varaždinskim Varteksom i zabilježili pobjedu 2:1. Pogotkom Šprajca u 19. i Hrusteka u 40. minuti poveli su 2:0, Varteks je u 81. minuti smanjio rezultat na 2:1 i tim je rezultatom susret završen.

U klubu su prema riječima predsjednika Mišela Ganzera zadovoljni „učinkom“ prijelaznog roka, došli su: Nino Šprajc iz Hotize, Dario Šmit iz Dinama Palovec, Luka Vesenjak iz Jalžabeta i Karlo Bešenić iz Zelengaja, a otišli su Kregar, Jurović i Maričević.