Nogomet 25.05.2017. 06:41. Zadnja izmjena: 25.05.2017. 07:44.

1. HNL žena

Nogometni klubovi Trnava i Katarina Zrinski neriješeno

TRNAVA 2

LEPOGLAVA 2

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 30. Sudakinja Kristina Veljačić. Strijelci: 1:0 Godinić (2), 2:0 Požgaj (51), 2:1 Rabuzin (55), 2:2 Lovrić (60).

TRNAVA: Sipina Halper, Herman, Markan, Trstenjak, Videc, Korpar, Godinić, Mati (od 60. Gašparić), Obadić, Klarić, Požgaj.

Trener: Mladen Vlah.

Domaćin koji je bio bitno oslabljen odlično je ušao u utakmicu te je pogocima Godinić u 2. te Požgaj u 51. minuti ostvario vodstvo od 2:0 da bi posustao što su iskoristile borbene nogometašice Lepoglave te su pogocima Rabuzine u 55. te Lovrić u 60. minuti poravnale rezultat na konačnih 2:2 i tako izbjegle poraz. (ZP)

KATARINA ZRINSKI – NERETVA 3:3 /2:2/

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb). Strijelci. 0:1 Žilić (3), 0:2 Perić (4), 1:2 Bakač (23), 2:2 Kušteljega (43), 3:2 Đula (48), 3:3 Perić (74).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Petrinović (46. Novak), Bakač, Kušteljega, Brežni, Đula, Vurušić, Zadravec, Horvat, Mikolaj, Kelemen. Trener: Neven Kreslin.

Čakovčanke su osigurala opstanak u Ligi, to je i najvažniji podatak s ove utakmice. U kojoj su gošće iz Metkovića već u 4.minuti vodile 2:0. Uspjele su međutim domaće do kraja poluvremena pogocima Bakač i Kušteljege poravnati ishod, a početkom drugog poluvremena Đula je postigla i vodeći pogodak. Gošće su petnaestak minuta pred kraj susreta postigle izjednačujući pogodak, a do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Povoljniji ishod i pobjedu Čakovčanke očekuju u subotu kada su u pretposljednjem prvenstvenom kolu domaćini ekipi Pregrade. (JF)