Nogomet 06.10.2017. 16:00. Zadnja izmjena: 10.10.2017. 08:46.

Nogomet

Odigrana osmina finala kupa MNS-a, četvrtfinale u travnju 2018. godine

OMLADINAC – MEĐIMURJE 1:4 /1:2/

NOVO SELO ROK – Stadion Omladinca. Gledatelja: 100. Sudac: Damir Klarić (Turčišće). Strijelci: 0:1 Vugrinec (24-autogol), 0:2 Škvorc (36), 1:2 Jurinec (42), 1:3 Slunjski (54 – 11 m), 1:4 Marcijuš (77)

OMLADINAC: Križaić, Goričanec (73. Mihalović), Reich (64. Horvat), M. Lukman, D. Lukman, Lesjak, Toplek, Varga, Drk, Vugrinec (79. Čalopa), Jurinec. Trener. Dalibor Horvat.

MEĐIMURJE: Galoši, Munivrana (62. Marcijuš), Pajić, Branilović, Bajalica (46. Antonović), Slunjski (62. Tkalčić), Sabol, Škvorc (74. J.Šimunić), Šarić, Malenović, Hlišć (85. Hranilović). Trener: Matija Kristić.

Rutinska i očekivana pobjeda Čakovčana kojom su osigurali igranje četvrtzavršnice  Kupa MNS-a. Igrali su koliko im je trebalo za tu pobjedu, a na suprotnoj strani imali su raspoloženog domaćina koji im je dobro parirao. Domaći su već u 7. minuti imali priliku postići vodeći pogodak, Jurinec se nije dobro snašao nakon greške Bajalaice, a i Galoši je dobrom intervencijom spriječio najgore. U 15. minuti slabo je reagirao domaći igrač Vugrinec, postigao je pogodak za vodstvo Čakovčana u vlastitu mrežu. Vodstvo Čakovčana povećao je Škvorc nakon dobre akcije i suradnje s Munivranom, a do kraja poluvremena Jurinec se iskupio, iskoristio je grešku Čakovčana na sredini terena i taj „poklon“ pretvorio u pogodak.

U drugom poluvremenu već u 54. minuti Reich je nepotrebno prekršajem u svom kaznenom prostoru omogućio Slunjskom da iz opravdano suđenog kaznenog udarca povisi vodstvo Čakovčana, a četvrti pogodak za čakovečku momčad postigao je Marcijuš nakon dobre kombinacije cijelog navalnog reda. Prilike za promjenu rezultata do kraja susreta kod Čakovčana nisu iskoristili Škvorc i Šarić, Tkalčić je pogodio stativu, a kod domaćih neprecizan je u izglednoj prilici bio Varga.

U prostorijama Međimurskog nogometnog saveza ždrijebom su određeni domaćini 1/4 finala utakmica Kupa MNS-a. Igra se jedna utakmica, u travnju 2018. godine, prema slijedećem rasporedu:

Čakovec: Sloga – Nedelišće

Goričan: Trnava – Rudar

Zasadbreg: Zasadbreg 77 – Mladost/Komet

Slakovec: Sloboda – Međimurje