Nogomet 11.05.2017. 11:31. Zadnja izmjena: 11.05.2017. 11:33.

Međimurski KUP

Odigrana polufinalna utakmica Kupa između Nedelišća i Međimurca

NEDELIŠĆE 3

MEĐIMUREC 1

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja 600. Sudac: Jurčec (Donji Kraljevec). Pomoćnici: Križarić i Bacinger. Delegat: Đuranec. Strijelci: 0:1 Katalenić (3), 1:1 Brlenić (4), 2:1 Pintarić (14), 3:1 Lukavečki (29).

NEDELIŠĆE: Kocijan, Pintarić (od 67. Vizinger), Levačić, Kosir (od 79. Ericson), Brlenić, Filipović, Marčec (od 90. Špicar), Panić, Mesarić, Međumurac (od 20. Lukavečki), Bađari. Trener: Željko Vukšić.

MEĐIMUREC: Sutnjak, Conjar (od 64. Hrušoci), Balić, Vabec, Katalenić, Hrustek, Piškor, Kregar (od 69. Zadravec), S. Treska (od 77. Kranjec), D. Treska, Šoštarić. Trener: Željko Orehovec.

Pred oko 600 gledatelja odigrana je uzvratna polufinalna utakmica M. Kupa koja je bila uzbudljiva sa puno preokreta i koja je završila je zasluženom pobjedom domaćina. Gosti koji su bili jako oslabljeni jer im se na zagrijavanju ozlijedio vratar Prekupec poveli su već u 3. minuti pogotkom Katalenića da bi odmah Brlenić izjednačio, a Pintarić i Lukavečki su do 29. minute preokrenuli rezultat na 3:1. U nastavku gosti pokušavaju doći do pogotka, ali domaćin je te sve nalete uspješno otklanjao i prijetio preko brzih kontri do kraja utakmice rezultat se nije promijenio te je Nedelišće izborilo finale u kojem se sastaju sa Međimurjem.