Nogomet 25.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

Općinski derbi Nedelišća i Pušćina: Pobjeda pripala domaćoj ekipi

Pred prekrasnim ambijentom u kojem se okupilo oko 400 gledatelja odigran je općinski derbi Nedelišća i Pušćina koji je donio borbenu utakmicu u kojoj je na kraju pobjeda pripala domaćoj ekipi. Već u 9. minuti gosti su došli u vodstvo prekrasnim pogotkom Ribića koji je postigao rijetko viđen pogodak sa oko dvadeset pet metara. Domaćin potpuno preuzima igru u dva navrata odlične prilike za pogodak ima Kosir ali ih ne uspijeva realizirati. Ipak, terenska inicijativa domaćih urodila je plodom u 26. minuti kada je Egri na dodavanje Međumurca sa oko osamnaest metara poravnao rezultat na 1:1 s kojim se odlazi na odmor. U nastavku domaćin dominira da bi u 73. minuti gosti ostali sa igračem manje jer im je nakon drugog žutog kartona isključen Florijanić. Iz slobodnog udarca Jagec proigrava Marčeca koji glavom loptu prebacuje do Kosira a ovaj postiže pogodak za 2:1. U 84. minuti Jagec je nanizao nekoliko igrača odlično proigrao Kosira koji izlazi sam pred gostujućeg vratara te postiže pogodak za konačnih 3:1.

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja 350. Sudac: Dario Bubek (Čk). Strijelci: 0:1 Ribić (9), 1:1 Egri (26), 2:1 Kosir (74), 3:1 Kosir (84).

Nedelišće: Kocijan, M. Pintarić (od 53. Marčec), N. Pintarić, Kosir, Egri, Jagec, Topolnjak, Vizinger, Nježić, Međumurac, Vuk (od 70. T. Pintarić). Trener: Damir Maretić.

Pušćine: Špicer, Mikulec, Fekonja (od 46. Martan), Florijanić, Katalenić, N. Špicer, Horvat, Ribić, Levanić, Dovečer (od 76. Horvat), Celinger (od 86. Magdalenić). Trener: Dejan Car.

Crveni karton: Florijanić (73).