Nogomet 09.10.2019. 08:31. Zadnja izmjena: 09.10.2019. 08:33.

Nogomet

Osmina finala kupa MNS-a: Međimurje bolje od Brezja

HAJDUK – MEĐIJMURJE 0:3

BREZJE – Igralište Hajduka. Gledatelja: 250., Sudac: Darko Filipčić (Slakovec). Pomoćnici: Robert Kolarić i Jelena Horvat. Strijelci: 0:1 Marić (59), 0:2 kić (70), 0:3 Hranilović (72).

HAJDUK: Juretić, Bašnec, Katanec (76. Kolar), D. Buhanec, Kovačić, Gregorinčić, Senčar, Ambruš, Šimunković (80. Preložnjak), H. Buhanec, Bistrović. Trener: Mario Zaspan.

MEĐIMURJE: Koprić, Vidović, Knezović, Hajdinjak (68. Bacinger), Marić, Ivančić (46. Ikić), Hudeček (46. Dodlek), Patafta, Ceraj (46. S. Hlišć), Čikvar (46. Hranilović), Zanjko. Trener: Damir Lepen/Jurak.

Očekivana, rutinska pobjeda Čakovčana. Nakon slabe igre u prvih 45 minuta, kada su propustili realizirati nekoliko prilika, kada su jednom domaći izbacivali loptu s gol linije, a Patafta pogodio prečku, u drugom poluvremenu nešto bolje. To je rezultiralo s tri pogotka, s nekoliko ponovo nerealiziranih prilika, a borbeni domaći su ovaj puta dva puta izbacivali loptu s gol linije,m a jednom iz kontre i opasno „prijetili“.

Ostali rezultati: Savska Ves: Bratstvo – Polet (SMNM) 0:4, Kotoriba: Graničar – Hajduk (Š) 4:0,iznenađenje u Zasadbregu- Zasadbreg 77 – Dinamo (D) 3:1 i Hodošan: Hodošan – Nedelišće 0:2. Ranije odigrano: Belica: BSK – Omladinac (NSR) 2:0, Sveta Marija: Mladost – Bratstvo (J) 1:1 – 2:4 (11 m), M. Središće: Rudar - Naprijed 6:1.

Parovi ¼ finala: Igra se jedna utakmica, u proljeće 2020.godine, domaćini će se odrediti ždrijebom, a sastaju se: Nedelišće – Rudar, Bratstvo (J) – Zasadbreg 77, BSK – Polet (SMNM) I Međimurje – Graničar (K).