Nogomet 04.11.2016. 11:04. Zadnja izmjena: 04.11.2016. 11:11.

1/16 finala Kupa HNS-a

Pioniri NK-a Međimurje dobili Varaždin na penale, kadeti izgubili od NK-a Špansko

PIONIRI: VARAŽDIN – MEĐIMURJE 2:2 – 4:6 - 11 METARA

VARAŽDIN – Stadion NK-a Varteks. Gledatelja:50. Sudac: Ivan Župan (Bjelovar). Strijelci: 1:0 Dolovski (44), 2:0 Kolar (45), 2:1 Gelo (61-11 m), 2:2 Cimerman (67). 11 metara: Delevski - Hatlek brani, 2:3 Gjerapić, Vrbanić - Hatlek brani, 2:4 Cimerman, 3:4 Marić, 3:5 Lukovnjak, 4:5 Težački, 4:6 Gelo.

VARAŽDIN: Magdalenić, Vrbanić, Težački, Petrić (36. Vugrinec), Kolar, Novko (59. Ciglar), Marić, Zagorščak, Belcar (41. Šemiga), Senčar, Dolovski. Trener: Robert Težački.

MEĐIMURJE: Hatlek, Cimerman, Gjerapić, Jančec (64. Štefulj), Lukovnjak, Gelo, Šimunković, Dežđek (55. Mihaljuš), Novak,Treska (47. Posedi), Blagus (60. Panić / Levak). Trener: Mario Šarić.

Odličnom igrom mladi su Čakovčani osigurali nastup u osmini finala Kupa HNS-a, pobijedili su u Varaždinu favorizirani domaći sastav pa pobjeda dvostruko vrijedi. Nadoknadili su 2:0 vodstvo domaćina koji se nije nadao ovakvom završetku, a u izvođenju udaraca s 11 metara bili su nepogrešivi, vratar Hatlek tom je prilikom obranio domaćima 2 udarca s 11 metara. Na kraju veliko i opravdano veselje mladog čakovečkog sastava.

KADETI: MEĐIMURJE – ŠPANSKO 1:4

ČAKOVEC - - Pomoćno igralište SRC-a Mladost. Gledatelja: 50. Sudac: Goran Babić (Varaždin). Strijelci: 0:1 Paić (25), 1:1 Šupljika (29), 1:2 Tisanić (52), 1:3 Paić (68), 1:4 Miloloža (79).

MEĐIMURJE: Bratuša, Šimunić, Šupljika, Patafta, P. Kirić (67.Rališ), Mezga (60. Golubić), Mesarić, Pintar (41. S.Kirić),Hranilović (67. Novak), Dežđek, Farkaš (60. Čmrlec), Trener: Dragutin Naranđa.

ŠPANSKO: Udiljak, Miljan, Miloloža, Tisanić, Živanović, Kegelj, Paić (69. Jurković), Grubišić (61. Mandir), Brekalo (53. Kralj), Gubić (49. Šoljić), Balint. Trener: Mario Vodanović.

Domaći su rezultatski izdržali samo prvo poluvrijeme. Uspjeli su stići gostujuće vodstvo, imali su prilike oni imati rezultatsku prednost. Nisu uspjeli pa su u drugom poluvremenu gosti igrali bolje i efikasnije te na kraju zabilježili uvjerljivu i zasluženu pobjedu.