Nogomet 23.05.2016. 12:54. Zadnja izmjena: 23.05.2016. 13:00.

1. HNL žena

Pobjeda Trnave na kraju sezone, poraz nogometašica Katarina Zrinski

TRNAVA - MARJAN  4 : 0

Goričan Igralište Gaj, Gledatelja 50. Sudac: Martinčić.

Strijelci: 1:0 Cicijelj (23), 2:0 Cicijelj (46), 3:0 Korpar (74), 4:0 L.Požgaj (90)

TRNAVA: Sipina, Klarić, Herman, Bregar, Markan (od 46. Obadić), Cicijelj, Korpar, Bijelić, Straka, Nagy, L.Požgaj. Trener: Nikola Markan.

Nogometašice Trnave oprostile su se od navijača te od uspješne sezone na najbolji mogući način pobjedom. Cicijelj je u 23. minuti dovela domaćina u vodstvo od 1:0 da bi ista igračica bila precizna i u 46. minuti. Na 3:0 povisuje Korpar u 74. minuti da bi konačni rezultat utakmice postavila L. Požgaj u 90. minuti. (zp)

SPLIT – KATARINA ZRINSKI 9:2 (2:2)

SPLIT – Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sutkinja: Jelena Bevk. Strijelci: Lubina 3, Vakušek 2, Buvač, Pinčić Stanić i Panić 1 za Split, Krog 2 za Katarina Zrinski.
KATARINA ZRINSKI: Vugrinec, Mikolaj, Kušteljega, Krog, Vurušić, Kovačić (70.Vuković), Zadravec, Brežni, Novak (52. Kolarić), Sirotković (80. Brlek) Đula. Trener: Mladen Kuček.

Čakovčanke su rezultatski izdržale samo prvi dio susreta kada je rezultat “glasio“ 2:2. Umorne od puta, s nedovoljno snage i koncentracije nisu više izdržale pa su domaće lako postizale pogotke i na kraju uvjerljivo pobijedile. (jf)