Nogomet 21.07.2016. 09:13. Zadnja izmjena: 21.07.2016. 09:19.

Mali nogomet

Pobjednici tunira u Belici su Čelik, Mip Weyland i Auto-Safra

MIP Weyland (Žganec, Šoštarić, Horvat, Bobićanec, Kolar, Kralj, Krasnigi, Dodlek, Sokser i Ister) ponovno je pobjednik malonogometnog noćnog turnira na umjetnoj travi Belica 2016. Oni su teško, tek nakon izvođenju šesteraca pobijedili mladu ekipu Ginstal boysa dok je utakmica u regularnom dijelu završila bez pobjednika 1:1. U finalnoj utakmici pionirske kategorije ekipa Čelik (Hranilović, Cirkvenčić, Pintar, Gašparić, Bacinger, Mezga, Bratuša, Drvoderić, Patafta, Meglić) je uspjela preokrenuti rezultat nakon početnog vodstva Pizzerie Venere te na kraju osvojiti turnir. U veteranskoj konkurenciji najbolja je ekipa bila Auto-Safra (Sternad, Zrna, Jančec, Patafta, Gavez, Naranđa i Rušanec) koja je i osvojila turnir.

Na kraju turnira nagrade najboljim ekipama predao je načelnik općine Zvonimir Taradi te tajnik organizatora NK BSK-a Davor Drvenkar.