Nogomet 29.06.2017. 21:24. Zadnja izmjena: 30.06.2017. 06:23.

6. Ljetni turnir

Pobjednici turnira NŠ Međimurje-Čakovec, NŠ Sloga-Čakovec i NŠ Varaždin

U organizaciji NŠ Općine Mala Subotica na nogometnim terenima NK Spartak Mala Subotica održan je 6. Ljetni turnir za mlađe uzraste. Po prvi puta organiziran je i turnir za djevojčice u kategoriji uzrasta od 1. do 4. razreda i od 5. do 8. razreda osnovne škole.

• U kategoriji uzrasta od 1. do 4. razreda nastupilo je pet nogometnih ekipa: NŠ Općine Mala Subotica, NK Trnava Goričan, NŠ Nogometaš 13 zajedno s NK Trnje Trnovec Bartolovečki, NŠ Sveti Martin na Muri i NŠ Međimurje – Čakovec dok je pobjednikom turnira postala ŠN Međimurje-Čakovec, druga je bila ekipa NŠ Sveti Martin na Muri, a treća NŠ Općine Mala Subotica. Najbolja golmanica bila je Lea Bartolić NŠ Međimurje, a najbolji strijelac Ema Čurin, igračica  NŠ Sveti Martin na Muri.
  • U kategoriji uzrasta od 5. do 8. razreda nastupilo je također pet nogometnih ekipa: NŠ Općine Mala Subotica, NK Trnava Goričan, NŠ Nogometaš 13, NK Trnje Trnovec Bartolovečki i NŠ Međimurje – Čakovec. Prvo mjesto osvojila je ekipa NŠ Međimurje, druga je bila NŠ Općine Mala Subotica, a treća NŠ Nogometaš 13 iz Podturna. Najbolja golmanica bila je Glorija Hatlak NŠ Međimurje-Čakovec, a najbolji strijelci bile su  Isabela Branović NŠ Općine Mala Subotica i Lucija Kovačić NŠ Općine Mala Subotica.
  • U kategoriji početnici U8 prvo mjesto osvojila je ekipa NŠ Sloga Čakovec, Druga je bila NŠ Međimurje Čakovec, treća NŠ Mladost Komet iz Preloga. Najbolji strijelac bio je Maksim Juras NŠ Mala Subotica, a najbolji golman Niko Trupković NŠ Međimurje.
  • Limači kategorije U10 odigravali su u subotu u Liga sistemu dok je na kraju turnira pobjednik postala ekipa NŠ Varaždin, drugo mjesto pripalo je ekipi NŠ Zelenko/Dinamo, treće NŠ Varteks-Fotex, a četvrto NŠ Općine Mala Subotica. Najbolji strijelac bio je Deni Švenda -NŠ Mala Subotica, najbolji vratar Marino Levanić- NŠ Varaždin.

Najbolje ekipe i pojedinci primili su prigodne nagrade organizatora, dok je sama  organizacija turnira bila je odlična.