Nogomet 23.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

POLUFINALNA KUP UTAKMICA: Međimurec visoko pobijedio Nedelišće

MEĐIMUREC 4
NEDELIŠĆE 1

Dunjkovec/Pretetinec - Igralište Hraščica. Gledatelja 500. Sudac: Dominik Mihoci. Pomoćnici: Bacinger i Čurila. Delegat Vuk. Strijelci: 1:0 D. Treska (11), 2:0 D. Treska (36), 3:0 Ivanuša (47), 4:0 Vabec (50,11m), 4:1 Jagec (71,11m).

Međimurec: Prekupec, Bestijanić, Zanjko, Fučko, Vabec, Balić (od 68. Hrušoci), Ivanuša (od 68. Branilović), Hrustek, Kregar (od 82. Novak), S. Treska, D. Treska. Trener: Antun Jukić.
Nedelišće: Trstenjak, M. Pintarić (od 46. Vizinger), N. Pintarić, Košir, Egri, Marčec (od 26. Jagec), Topolnjak, Varga, Slunjski, Mesarić, Međumurec. Trener: Goran Međumurac.

Pred prekrasnim ambijentom u kojem se skupilo preko 500 gledatelja odigrana je prva polufinalna utakmica Međimurskog kupa gdje je Međimurec pomalo neočekivano s visokim rezultatom pobijedio Nedelišće te ostvario lijepu prednost pred uzvratni susret. Već u 11. minuti D. Treska postiže pogodak za 1:0. Slijedi velika prilika gostujućeg igrača Košira koji je izašao sam pred vratara domaćih već ga zaobišao da bi dugo čekao pucao ali Prekupec je u posljednji trenutak uspio spasiti svoju mrežu. U 36. minuti utakmice ponovno je Darijan Treska bio precizan te rezultat povećava na 2:0 s kojim se odlazi i na odmor. U nastavku utakmice već u 47. minuti Ivanuša postiže pogodak za 3:0 da bi samo tri minute kasnije za domaćina bio dosuđen kazneni udarac kojeg u visoko i nevjerojatno vodstvo od čak 4:0 pretvara Vabec. Slijedi udarac S. Treske pored gola, da bi u 67. minuti Međumurac probio lijevu stranu odlično ubacio a Kosir s pet metara prebacuje gol. Ipak u 71. minute za goste je nakon prekršaju nad Egrijum dosuđen kazneni udarac i tom prilikom isključen je i domaći igrač Zanjko. Siguran realizator je Jagec koji smanjuje rezultat na 4:1. Do kraja nekoliko prilika pred oba gola ali se rezultat ne mijenja te utakmica završava velikim slavljem domaćih igrača i navijača.