Nogomet 18.04.2018. 09:49. Zadnja izmjena: 18.04.2018. 09:51.

3. HNL, 21. kolo

Prekinut pobjednički niz nogometnog kluba Međimurje

BSK 2

MEĐIMURJE 0

Bijelo Brdo - igralište BSK-a. Gledatelja: 200. Sudac: Josip Lucić (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Režić-ag (42), 2:0 Čorić (76).

Međimurje: Galoši, Munivrana, Antonović, Pajić, Režić, Marcijuš, Tkalčić, Sabol, Škvorc, Šarić, Malenović. Trener Matija Kristić

U direktnom susretu momčadi kandidata za vrh prvenstvene tablice prekinut je pobjednički niz čakovečkog, na ovoj utakmici nekompletnog sastava (nedostajali: Ptiček, Patafta, Hlišć, Brcković). U igri dva izjednačena protivnika domaći su se na kraju bolje snašli i osvojili važne bodove. U prvom poluvremenu treba spomenuti 27. minutu kada je sudac mogao suditi kazneni udarac na Tkalčiću, te 42. minutu kada je Režić postigao pogodak, ali u vlastitu mrežu. U drugom poluvremenu također izjednačeno, dobro je branio Galoši, mogao je Škvorc nakon dobro izvedenog slobodnog udarca Režića odbijenu loptu pospremiti u mrežu, nije mu to međutim uspjelo. Domaći su to petnaestak minuta pred kraj „kaznili“ drugim pogotkom i oni se veselili pobjedi.

• Za Čakovčane je popravak u subotu kada su domaćini ekipi Bedema iz Ivankova (16:30, SRC Mladost).

Ostali rezultati 21. kola: Osijek - Marsonia 3:0, Belišće - Čepin 0:0, Varteks - Croatia Đakovo 1:0, Vukovar 1991 - Koprivnica 1:1, Mladost - Bjelovar 0:3, Slavija - Oriolik 2:0, Bedem - Slavonija 3:1.

PAROVI 22. KOLA (16:30): Marsonia - BSK, subota: Međimurje - Bedem, Slavonija - Slavija, Oriolik - Mladost, Bjelovar - Vukovar 1991, Koprivnica - Varteks, Croatia Đakovo - Belišće, Čepin - Osijek.