Nogomet 23.02.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA: MEĐIMURJE – ZELINA 2:1

ČAKOVEC – SRC Mladost. Gledatelja: 30. Sudac: Kolarić. Pomoćnici: Šupljika i Horvat /svi Čakovec/. Strijelci. 1:0 Golik /21/, 2:0 Golik /26-11 m/, 2:1 Vidović /37/.

MEĐIMURJE: Šafarić, Šimunić, Kristić, Branilović, Dodlek, Pintarić, Sačer, Marciuš, Golik, Hranilović, Karlovčec (još su igrali: Stojkov, Mesarić, Novko, Vuk, Šarić). Trener: Mario Kovačević.

U utakmici odigranoj po velikom vjetru na kraju zaslužena pobjeda Čakovčana. U 17.minuti priliku za vodstvo poslije lijepe kombinacije nije iskoristio Sačer, u 18.minuti i Marciuš je bio u izglednoj prilici, a u 21.minuti Gordan Golik postigao je vodeći pogodak direktnim udarcem iz kornera. Isti je igrač u 26.minuti realizirao opravdano suđen i kazneni udarac kada je u gostujućem kaznenom prostoru nepropisno zaustavljen Sačer, minuti prije toga još je jednom Marciuš prostio realizirati dobru priliku i savladati Žugaja za treći pogodak. Iz prvog udarca na domaći gol Vidović je s 30 metara uz „pomoć“ vjetra iznenadio i savladao Šafarića, tim je rezultatom završeno 1.poluvrijeme. Taj se rezultat nije mijenjao do kraja susreta, u drugom poluvremenu izjednačena, s neiskorištenom prilikom Sačera u 76.minuti. Za obje momčadi to je bila „generalka“ pred početak prvenstva, gdje će pak trebati igrati bolje ako se želi popraviti plasman iz jesenjeg dijela prvenstva.