Nogomet 03.08.2017. 10:38. Zadnja izmjena: 03.08.2017. 10:41.

Nogomet

Prijateljska nogometna utakmica Sloge i Međimurja

SLOGA – MEĐIMURJE 0:4 (0:1)

ČAKOVEC – Igralište Sloge. Gledatelja: 100. Sudac: Marin Horvat (Čakovec). Strijelci: Škvorc /39/, 0:2 Bagarić /52/, 0:3 Bagarić /70/, 0:4 Bagarić /73/.

SLOGA: Vurušić, Kosalec, Gyofi, Obadić, Caban, Murković, Marčec, Katrančić, Fučko, Hrastić, Bajus, Zoka, Koprivec. Trener: Tihomir Blažeka.

MEĐIMURJE: Bešenić, Branilović, Režić, Pajić, Šimunić, Hlišć, Sabol, Tkalčić, Munivrana, Škvorc, Šarić, Grubić, Malenović, Kirić, Marcijuš, Bagarić, Conjar, Antonović. Trener: Rade Herceg.

Boljom igrom u drugom dijelu susreta Međimurje je na kraju zabilježilo uvjerljivu pobjedu. Domaći nisu iz tri dobra kontranapada postigli pogotke da oni vode. Prilike Marčeca u 10. i  Kosalca u 32. minuti dobrim je obranama spriječio realizirati Bešenić, a Marčec je u u 22. minuti iz dobre pozicije pucao kraj gola. Vodeći pogodak za Čakovčane postigao je Škvorc nakon dobre kombinacije, a u drugom su dijelu susreta Čakovčani postigli još tri pogotka. Sva tri puta strijelac je bio Bagarić, jednom iz nedozvoljene pozicije. Jedan im je regularan pogodak poništen zbog nepostojećeg zaleđa, a Tkalčić je jedan napad završio udarcem  u stativu.