Nogomet 01.06.2017. 08:18. Zadnja izmjena: 01.06.2017. 08:29.

Nogomet

Prva finalna KUP utakmica MNS-a: Međimurje visoko pobijedilo Nedelišće

NEDELIŠĆE 0

MEĐIMURJE  3

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja 500. Sudac: Dražen Jurčec (Donji Kraljevec). Pomoćnici: Križarić i Bacinger. Delegat Perko. Strijelci: 0:1 Slunjski (33), 0:2 Erić (63), 0:3 Težak (75).

NEDELIŠĆE: Kocijan, Levačić (od 64. Ericson), Kosir (od 88. Vibovec), Brlenić, Filipović, Marčec, Panić, Vizinger (od 46. Lukavečki), Mesarić, Međumurac, Bađari. Trener: Željko Vukšić.

MEĐIMURJE: Šafarić, Munivrana (od 88. Težak), Šimunić (od 90. Pintarić), Pajić, Režić, Hranilović, Težak, Erić (od 90. Dežđek), Oštrek (od 86. Deglin), Mesarić, Slunjski (od 78. Sabol). Trener: Mario Kovačević.

Međimurje je u prvoj finalnoj utakmici Međimurskog KUP-a odigranoj pred oko 500 gledatelja ostvarilo visoku i potpuno zasluženu pobjedu nad Nedelišćem. Na početku utakmice domaćin je propustio realizirati dvije odlične prilike preko Kosira i Međumurca da bi gosti poveli u 33. minuti prekrasnim pogotkom Slunjskog. U nastavku potpuna dominacija Međimurja koji su još preko Erića u 63. te Težaka u 75. minuti postigli pogotke za konačnih 0:3.