Nogomet 15.11.2019. 08:33. Zadnja izmjena: 15.11.2019. 08:33.

ŽNK Katarina Zrinski

PRVA LIGA NOGOMETAŠICA: Prva i zaslužena pobjeda

• KATARINA ZRINSKI – VIKTORIJA  4:1

NOVO SELO ROK –stadion Omladinca. Gledatelja: 50. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Strijelci: 1:0 Cicijelj (17), 2:0 Žužić (27), 3:0 Nagy (36), 3:1 Skalić (62), 4:1 Cicijelj (90-11 m).

KATARINA ZRINSKI:Čoklo, Vurušić, Bakač, Branović, Samardžija  (90. Kedmenec),Cicijelj, Klarić, Nagy, Žužić (90.Novak/Mezga), Petak, Čurić (90. Đuran). Trener: Neven Kreslin.
VIKTORIJA: Mendeš, Lubina, Obradović (40.Puljašević), Đukić, Petrović (64. Amelić), Knežević,Karić, Skalić, Čavić (46. Marjanović), Osmančević, Matuzić. Trener: Anto Dijan.

Prva, važna i zaslužena pobjeda Čakovčanki. Sve oko pobjednika riješile su odličnom igrom već u prvih 45 minuta. Do kraja susreta imale su još prilika povećati rezultat, a nakon što su gošće smanjile rezultat, u 90.minuti Cicijelj je iz kaznenog udarca postigla četvrti pogodak.