Nogomet 14.09.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

Jalžabet Igralište NK Jalžabet. Gledatelja 100. Sudac: Velđi.

Strijelci: 1:0 Medved (15), 2:0 Medved (42), 3:0 Medved (43), 4:0 Hanc (65).

Pušćine: Kolar, Katalenić, Mikulec (od 63. Žnidarić), Dovečer, Levanić (od 75. Pintarić), Lesar, Vrbanec, Težak (od 72. Fekonja), Špicer (od 46. Terzić), Ignjić (od 72. Magdalenić), Celinger.

Trener: Dejan Car

Domaćin u režiji trostrukog strijelca Medveda te Hanca ostvario je visoku i potpuno zasluženu pobjedu.

VARTEKS 2 - NEDELIŠĆE 1

Jalkovec Igralište NK Jalkovec. Gledatelja 200. Sudac: Kolarić.

Strijelci: 0:1 Marčec (6), 1:1 Puclin (35), 2:1 Radić (58).

Nedelišće: Novak, M. Pintarić (od 46. Mesarić), N. Pintarić, Levačić (od 90. T. Pintarić), Kosir, Čižmešija, Filipović, Marčec, Horvat (od 46. Branilović), Vizinger (od 46. Međumurac), Slunjski.

Trener: Goran Međumurac.

U utakmici punoj preokreta i rezultatske neizvjesnosti nogometaši Varteksa ostvarili su pobjedu nad na ovoj utakmici dosta slabim Nedelišćem. Gosti su poveli već u 6. minuti pogotkom Marčeca da bi borbeni i izuzetno motivirani domaćin poravnao u 35. minuti preko Puclina a Radić lijepim pogotkom iz slobodnog udarca u 58. minuti donosi svojoj momčadi vrijednu pobjedu.

POLET/SMNM 1 - ZELENGAJ 2

Sveti Martin Na Muri Igralište NK Polet. Gledatelja 200. Sudac: Vugrinec

Strijelci: 0:1 Mlakar (38.), 1:1 Vršić (54.), 1:2 Soldatek ( 57,11m), 1:3 Mlakar (73.), 2:3 Turk (90).

POLET SMNM; Perčić, Novak (od 84. Koprivec), Radiković, Jurović, Srša (od 46. Ferlin), S. Vinko (od 71. E. Vinko), Goričanec, Barat, Vršić, Turk, Bistrović (od 75. Novinščak).

Trener: Tine Špilak.

Neočekivani prvi u ovoj sezoni poraz Poleta za koji su si ponajviše sami krivi jer su se svojim pogreškama i lošom igrom  sami gurnuli u njega. U 38. minuti Mlakar je iskoristio pogrešku domaće obrane i postigao pogodak za 0:1. Domaćin uspijeva u 54. minuti poravnati rezultat pogotkom Vršića da bi gosti u 57. minuti nakon igranja rukom domaćeg igrača u svom šesnajstercu ponovno poveli pogotkom Soldateka dok Mlakar u 73. minuti povisuje rezultat na 1:3. U sudačkoj nadoknadi Turk tek uspijeva pogotkom ublažiti poraz.

MLADOST KOMET 6 - PLITVICA 0

Prelog  Stadion Mladosti. Gledatelja 100. Sudac: Pavlić .

Strijelci: 1:0 D. Bukal (16), 2:0 Tišljarić (19), 3:0 Hladnik (60), 4:0 Hladnik (61),  5:0 D. Bukal (67), 6:0 Božek (68).

Mladost Komet: Grabant, Habuš, Vuković, N. Bukal (od 20. Halić), A. Vuk, Hladnik, Sabol, Tišljarić, Jambrović (od 49. Božek), Bukal, D. Vuk.

Trener: Tomica Šestan.

Igrač utakmice; Dino Bukal

Nogometaši Mladosti Kometa u odličnoj igri su «potopili» simpatične goste iz Gojanca koji su i dobro prošli jer je prema propuštenim prilikama rezultat mogao biti i puno veći. D. Bukal i Tišljarić do 19. minute dovode Mladost Komet u vodstvo od 2:0 da bi domaćin propustio realizirati kazneni udarac. U nastavku domaćin je zaigrao još bolje agresivnije, a plod toga su i pogoci u dva navrata Hladnika, D. Bukala i Režeka za visoku i zasluženu pobjedu.