Nogomet 10.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

SLOBODA – SLOGA 4:2 (3:0)

SLAKOVEC – Igralište Slobode. Gledatelja: 150. Sudac: Dino Kramar (Varaždin). Strijelci:1:0 Baksa (22), 2:0 Posavec (34), 3:0 Petek (39), 4:0 P. Hergotić (65-11 m), 4:1 Antonović (82), 4:2 Frančić (84).

SLOBODA: Tkalec, Posavec (76. Tkalec), Grabar, Kukovec, K. Hergotić, Katanec, Srnec, Goricaj (86.Mesarić), Baksa (85. Buhanec), P. Hergotić (67. Podvez), Petgek (67. Pintarić). Trener: Stjepan Petek.

SLOGA: Mihalković, Dokleja, Obadić, Glad, Sečan, Kosalec, Antonović, Fučko, Jambrošić, Frančić, Carlos (80. Ban). Trener: Danijel Štrefulj.

Sve dileme u lokalnom derbiju domaći su riješili već poslije prvih 45 minuta igre. Vodili su 3:0,imali inicijativu i još neke prilike za uvjerljivije vodstvo koje su  u 65.minuti iz kaznenog udarca povisili na 4:0. Gosti koji su u finišu susreta postigli 2 pogotka, a olakšali su im „posao jer su od 53.minute igrali s 10 igrača, zbog 2.žutog kartona isključen je Obadić.