Nogomet 25.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

Sloga i Novi Marof podijelili bodove

Domaći ni u drugom odigranom prvenstvenom susretu nisu zadovoljili, osvojili su tek bod i oni su ti koji tim bodom i rezultatom trebaju biti zadovoljni. Rano  su gosti već do 16.minute postigli 2 gola, drugi iz opravdano suđenog kaznenog udarca i imali uvjerljivo vodstvo. Domaći su ipak do kraja poluvremena uspjeli izjednačiti, a već tada, ali i u drugom poluvremenu „istakao“ se je sudac Lacković, nije poštivao osnovna Pravila igre, posebno ona glede dodjele žutih i crvenih kartona pa su obje ekipe opravdano negodovale. U drugom poluvremenu bez pogodaka, time  da su gosti su od 70.minute igrali s 10 igrača jer im je opravdano zbog psovanja glavnog suca i oduzimanja i bacanja kartona isključen Ivan Horvat.  Domaći to nisu znali iskoristiti, imali su ipak priliku preko Glada postići pogodak, no i  gosti su iako s desetoricom igrača u samom finišu susreta propustili realizirati dvije velike prilike za pobjedu.
Čakovec – Igralište Sloge. Gledatelja: 100. Sudac: Roman Lacković (Varaždin).
Strijelci: 0:1 Sabolić (11), 0:2 Hrebak (16-11 m), 1:2 Dokleja (30), 2:2 Fučko (38).
SLOGA. Mihalković, Dokleja, Obadić, Glad (od 89. Ban), Sečan, Kosalec, Antonović, Fučko, Jambrošić, Zoka, Frančić. Trener: Danijel Štefu