Nogomet 30.03.2017. 07:33. Zadnja izmjena: 30.03.2017. 07:34.

Teški porazi naših nogometašica

Agram - K. Zrinski  7:0

Zagreb - igralište Agrama. Gledatelja. 100. Sutkinja Jurkić (Zagreb). Strijelci za Agram: Matijević 2, Bručić, Resanović, Dujmović, Ilić i Tomić po 1

Katarina Zrinski: Šoltić, Kušteljega, Brežni, Đula, Vurušić (63. Novak), Perčić (9. Kovačić), Zadravec, Horvat, Kelemen (80. Petrinović), Krog (85. Bakač), Ščukanec-Hopinski. Trener Mladen Kuček

Očekivani, ali rezultatski ipak previsoki poraz Čakovčanki. Sve oko pobjednika bilo je riješeno već za prvih petnaestak minuta kada su domaće postigle 4 pogotka. Do kraja susreta još tri za uvjerljivu pobjedu. “Popravni ispit“ Čakovčanke imaju u subotu kada su domaćini ekipi Marjana Split (igralište Slobode Mihovljan, 14 sati). (jf)

Trnava - Osijek  0:13

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 30. Sudac: Martinčić. Strijelci za Osijek: Joščak 5, Andrlić 3, Maltašić, Culek, Radeljić, Baban i Kunštek po 1

Trnava: Domjan, Herman, Jurčec (46. Mati), Klarić, Markan, Videc, Godinić, Straka (65. Sipina), Nagy, Požgaj, Vrančić. Trener Mladen Vlah

Visoka pobjeda lidera prvenstva koji je projurio Goričanom ostvarivši pobjedu od 13:0. Već prvi dio završio je vodstvom Osijeka 8:0 da bi u nastavku se još u pet navrata upisale u strijelce. (zp)