Nogomet 29.05.2017. 13:14. Zadnja izmjena: 29.05.2017. 13:29.

Prva liga

Težak poraz Trnave Goričan u Splitu, nogometašice kluba K. Zrinski odigrale neriješeno

SPLIT - TRNAVA 6:1

Split Igralište Park mladeži. Gledatelja 20. Sudac: Budimir.

Strijelci: 1:0 Mišetić (34), 2:0 Horvat (35), 2:1 Klarić (37), 3:1 Bukač (39), 4:1 Grbavac (42), 5:1 Vranješ (49), 6:1 Grbavac (67).

Trnava: Obadić, Herman, Vclah, Markan, Cicijelj, Videc, Korpar, Mati, Klarić, Nagy, Požgaj. Trener: Mladen Vlah.

Nogometašice Trnave doživjele su težak poraz u Splitu. Domaće su nogometašice povele 2:0 da bi goričanke smanjile pogotkom Klarić u 37. minuti, ali kvalitetnjiji i bolji domaćin postigao je još četiri pogotka i ostvario visoku pobjedu. (ZP)

KATARINA ZRINSKI – PREGRADA 1:1 (0:1)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ).

Strijelci: 0:1 Baršić (41), 1:1 Ščukanec/Hopinski (51).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Bakač, Kušteljega, Brežni (73. Vuković), Đula, Vurušić, Zadravec, Horvat, Mikolaj, Kelemen, Ščukanec Hopinski. Trener: Mladen Kuček.

Domaće su te koje moraju žaliti za propuštenim. Posebno u prvih 45 minuta kada nisu realizirale 4-5 „čistih“ prilika postići uvjerljivo vodstvo. Gošće su ih „kaznile“ u 41. minuti, Baršić je iskoristila pasivnost domaće obrane i postigla vodeći pogodak. Početkom drugog dijela Ščukanec Hopinski je postigla izjednačujući pogodak, iza toga do kraja bez prilika za „popraviti“ rezultat, s mnogo grešaka posebno na strani domaćih. Treba spomenuti da su gošće iako je u zapisniku bilo uvedeno 11 igračica, cijeli susret odigrale s 10 igračica pa je konačni rezultat za njih više nego uspješan. (JF)