Nogomet 08.06.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

TREĆA NOGOMETNA LIGA - I S T O K

PODRAVINA – MEĐIMURJE 0:3

LUDBREG – Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sudac: Jalžabetić (Koprivnica). Strijelci:0:1 L. Vuk (50), 0:2 Kokot (54), 0:3 Marciuš (60).
MEĐIMURJE: Šafarić (61. Valentić), Dodlek (74. Novko), Branilović, Kristić (88. G. Vuk), Karlovčec, Hranilović, L. Vuk, Golik, Kokot, Vuković, Marciuš. Trener: Mario Kovačević.

Na najbolji mogući način, uvjerljivom pobjedom u Ludbregu Čakovčani su potvrdili da su s pravom najbolja momčad drugog dijela prvenstva i na kraju prvenstva se s pravom“okitili“ naslovom viceprvaka 3.HNL-e istok (imaju bolji međusobni skor s trećeplasiranim sastavom Koprivnice).

U Ludbregu dileme oko pobjednika ni u jednom trenutku tijekom cijelog susreta, nije bilo. Bilo je jedino pitan je s kojim će omjerom Čakovčani pobijediti. Već u prvom poluvremenu imali su igrači trenera Kovačevića nekoliko neiskorištenih prilika, domaći tijekom cijelog susreta samo jednu. U drugom poluvremenu u svega 10 minuta, od 50. do 60.minute Čakovčani su postigli 3 pogotka i riješili pitanje pobjednika. Mogla je pobjeda biti i uvjerljivija da su iskorištene sve prilike. No i ova je „slatka“ za kraj prvenstva, cijela momčad i stručni stožer zaslužuju iskrene čestitke, posebno za ono što su pokazali igrom, zalaganjem, borbenošću i efikasnošću u drugom dijelu prvenstva.

Rezultati 30.posljednjeg prvenstvenog kola: Mladost /A/ - Oriolik 3:1, Koprivnica – Croatia/Đakovo 5:3, BSK – Slavija 1:2, Virovitica – Varaždin 2:2, Bjelovar – Mladost /Ž/ 2:2, Podravina – Međimurje 0:3, Slavonija – Višnjevac 6:3, Vukovar 1991 – Belišće 0:4. /j.f./