Nogomet 23.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

TREĆA NOGOMETNA LIGA ISTOK: KOPRIVNICA – MEĐIMURJE 0:0

KOPRIVNICA – MEĐIMURJE 0:0

Koprivnica – Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sudac: Babić (Varaždin).
MEĐIMURJE: Šafarić, Dodlek, Kristić, Branilović, Karlovčec, Hranilović, Golik, Šarić Marciuš (90. Vuk), Kokot (79.Pintarić), Sačer. Trener: Mario Kovačević.

Od derbi susreta očekivalo se je više, igralo se je previše kalkulantski, domaći su na kraju bili ti koji moraju biti više zadovoljni ovim u nogometu nepopularnim rezultatom - ishodom. Čakovčani pak su tako i dalje u drugom dijelu prvenstva neporaženi i bez primljenog pogotka. Bolje se je po lošem terenu igralo u drugom poluvremenu, domaći su tijekom cijelog susreta imali jednu, a Čakovčani 3-4 uglavnom polu prilika za gol, a treba imati u vidu i podatak da su Čakovčani od 80.minute igrali s igračem manje, drugi žuti karton (upitni??) dobio je mladi Hranilović. No to domaći nisu iskoristili, Čakovčani su i tada bili ravnopravni s više inicijative. Za očekivati je da niz uspješnih rezultata igrači trenera Kovačevića nastave i u nedjelju u susretu s Oriolikom iz Oriovca.