Nogomet 16.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

TREĆA NOGOMETNA LIGA ISTOK: MEĐIMURJE – BSK 5:0

ČAKOVEC - SRC Mladost. Gledatelja: 150. Sudac: Nenad Vargović /Virovitica/. Pomoćnici:Vidović i Iveljić. Strijelci: 1:0 Golik (5), 2:0 Marciuš (13), 3:0 Marciuš (55), 4:0 Sačer (80),. 5:0 Sačer (90).

MEĐIMURJE: Šafarić, Branilović, Dodlek,Vuković, Sačer, Vuk (46. Kokot), Golik, Marciuš (88. Šarić),Hranilović 7 (87. Mesarić), Kristić, Karlovčec. Trener: Mario Kovačević.

Nastavak pobjedničke serije domaćih. Odigrali su vrlo dobrih 90 minuta, postigli 5 pogodaka, ni nakon trećeg susreta nisu primili pogodak, a pobjeda je tim značajnija jer su od 60.minute igrali s 10 igrača. Već u 1.minuti najavili su svoje ambicije, Marciuš je nakon vrlo dobre kombinacija malo zakasnio u realizaciju. U 5.minuti vodeći pogodak postigao je Gordan Golik, odlično je s dvadesetak metara izveo slobodan udarac, Ilinčić nemoćan. Ubrzo i drugi pogodak domaćih koji je ovaj puta nakon odlične i brze akcije realizirao brzi Marko Marciuš. U 40.minuti Dodlek je dobro izveo slobodan udarac, lopta je pogodila prečku, a minutu iza toga Marciuš je propustio realizirati ponovo dobru priliku za 3.pogodak, ponovo nakon dobre akcije navalnog reda. Gosti u tom dijelu susreta, ali ni do kraja istoga makar su imali od 60.minute igrača više nisu opasnije ugrozili domaćeg „nezaposlenog“ vratara Šafarića. Već u 10 minuti nastavka treći pogodak domaći nakon dobre akcije Sačer – Dodlek- Marciuš.U 56.minuti prilike povećati rezultat nisu iskoristili Marciuš i Kokot koji se je nakon ozljede uspješno vratio u momčad, iza toga u 60.minuti i Vuković koji je tom prilikom dobio 2.žuti karton i „zaradio“isključenje. Gosti to nisu znali iskoristili,i dalje su bili bezopasni, domaći su i dalje kontrolirali igru i u finišu susreta s 2 efektna pogotka Sačera potvrdile pobjedu i opravdali prognoze oko konačnog i zasluženog pobjednika.