Nogomet 01.06.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

TREĆA NOGOMETNA LIGA – ISTOK: MEĐIMURJE – SLAVONIJA 2:0

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin). Strijelci: 1:0 Vuk (16), 2:0 Kokot (82).

MEĐIMURJE: Šafarić, Kristić, Branilović, Dodlek, Vuković (64. Šarić),Vuk, (90. Jurak), Kokot (88. Novko), Golik, Marciuš, Mesarić, Karlovčec. Trener: Mario Kovačević.

Čakovčani su se pobjedom oprostili od svojih malobrojnih, ali zato vjernih gledatelja. Apsolutno zasluženom i očekivanom. Već u 5.minuti na dodavanje Golika Marciuš je bio u prilici postići vodeći pogodak, bio je međutim neprecizan i „samo“pogodio gostujućeg vratara Vasića. Terensku inicijativu domaći su ubrzo iza toga iskoristili, u 16.minuti nakon dobre akcije istu je efektnim euro pogotkom završio mladi Vuk, s 13-14 metara lijevom je nogom pogodio desni gornji kut ovaj puta nemoćnog vratara Vasića. Dobru akciju gostujućeg napada U 24.minuti nije dobro završio Martinović, s desetak metara iz povoljne pozicije pogodio je vanjski dio mreže vratara Šafarića. U 26.minuti Vuković je s ruba gostujućeg kaznenog prostora bio za malo neprecizan, a u 44. minuti Marciuš je bio u prilici postići drugi pogodak, sjurio je sam prema Vasiću, imao niz rješenja kako ga savladati, izabrao je najgore, krivo dodavanje i prilika je propala. U 57.minuti još jedna vrlo izgledna prilika Marciuša, na dodavanje Kokota s 2-3 metra pogodio je vratara Vasića, u 65.minuti Branilovića je u povoljnoj prilici „iznenadila“ dobro upućena lopta.