Nogomet 09.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

TREĆA NOGOMETNA LIGA ISTOK: VIROVITICA - MEĐIMURJE 0:5

VIROVITICA – Igralište Virovitice. Gledatelja: 100. Sudac: Totić (Đakovo). Strijelci: 0.1 Šarić /35/, 0:2 Dodlek /33/, 0:3 Dodlek /35/, 0:4 Sačer /56/, 0:5 Marciuš /90/.

MEĐIMURJE: Šafarić, Karlovčec, Branilović, Kristić, Novko (62.Kokot), Hranilović, Šarić, Vuković (75. Pintarić), Sačer (82. Mesarić), Marciuš, Dodlek. Trener: Mario Kovačević.

Očekivana i važna pobjeda Čakovčana na gostovanju kod posljednje plasiranog sastava Lige Virovitice. Koja ni u jednom trenutku nije bila upitna, igrali su Čakovčani ozbiljno i odgovorno, već nakon prvog poluvremena imali su nedostižnu rezultatsku prednost, u tom dijelu susreta, a i do kraja istoga nisu realizirali još 4-5 „gol šanse“. U drugom su poluvremenu postigli još dva pogotka tako da je pobjeda na kraju bila i rezultatski uvjerljiva. Domaći neopasni za gol Šafarića, obrana Čakovčana nije dozvolila nikakvo pa i najmanje iznenađenje. Ukratko Čakovčani nisu podcijenili protivnika pa im i na tome treba čestitati, popravili su pritom i gol razliku i približili su se sredini tablice. Taj položaj mogu popraviti već u subotu kada su domaćini (SRC Mladost 15 sati) momčadi BSK-a iz Belog Brda.