Nogomet 17.10.2019. 09:39. Zadnja izmjena: 17.10.2019. 09:40.

Nogomet

TREĆA NOGOMETNA LIGA SJEVER: Teže od očekivanog

RUDAR – PAPUK 3:2

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja 250. Sudac. Ante Bundović (Bjelovar) 7. Pomoćnici: Hudika i Iveljić.  Strijelci: 1:0 M. Zadravec (12), 1:1 Živković (34), 1:2 Živković (52), 2:2 E. Pintarić (68), 3:2 Mesarić (77).

RUDAR: Rajf, Šardi, Kuhar (40. Radiković),Mesarić, Antonović (78. Zrna), A. Zadravec, Šoltić, P. Pintarić, Novak, M. Zadravec, E. Pintarić (86. Nedeljko). Trener Dražen Škvorc.

PAPUK: Mehmedi, Rukavina, Šantić, Mimić, S. Čavić, Živković, Podboj, Špoljarić, Knežević (85. Penša), Rupčić, M. Čavić. Trener Stjepan Mađarić.

Teže od očekivanja domaći su došli do pobjede, a što nije bilo lakše - sami su krivi. Nakon ranog vodstva već u 12.minuti kada je strijelac bio M. Zadravec uz malu 'pomoć' jednog gostujućeg obrambenog igrača, domaći nisu odmah u 14. i 16. minuti preko Antonovića i E.  Pintarića postigli pogotke za uvjerljivo vodstvo. To su gosti kaznili iz prvog opasnog napada preko Živkovića postigli izjednačujući pogodak, a isti je igrač početkom drugog poluvremena na isti način postigao vodeći pogodak za goste. Tek tada su domaći zaigrali bolje i opasnije te u finišu susreta potezima E. Pintarića i Mesarića riješili pitanje pobjednika. (jf)

PODRAVINA 1

POLET 3

Ludbreg Igralište Podravine. Gledatelja 250. Sudac: Blašković.
Strijelci: 0:1 Krištofić (4), 1:1 Žuti (32),  1:2  Brezovec (83,11m), 1:3 Brezovec (90).

PODRAVINA: Kovačić, Vađunec, Fajt, Pačko, Halavuk, Šumiga (od 85. Pavković), Radeljić, Sambolec, Žuti (od 63. Valjak), Hevelka, Vajagić. Trener: Nevenko Blagaj.

POLET: Jambres, Ferlin (od 85. Sakač), Herceg, Hozjan, Mezga (od 62. Solomun), Holi, Brezovec, Krištofić, Mihalić, Perčić (od 72. Šarić), Fadić. Trener: Mario Kovačević.

Pobjeda nogometaša Poleta u Ludbregu protiv Podravine u utakmici u kojoj su od početka nametnuli svoj tempo igre te vrlo rano poveli preko Krištofića. Gosti ostaju sa igračem manje jer im je isti igrač isključen da bi domaćin poravnao. U nastavku dominacija gostiju koji su u samoj završnici utakmice preko dvostrukog strijela Brezovca ostvarili pobjedu. (ZP)