Nogomet 22.11.2016. 08:36. Zadnja izmjena: 22.11.2016. 19:31.

Trnava i Zrinski poražene u posljednjoj utakmici jeseni

TRNAVA 1

Metković Igralište iza vage. Gledatelja 100. Sudac: Krešić.

Strijelci: 0:1 Cicijelj (3), 1:1 Perić (11), 2:1 Čajić (84).

Trnava: Sipina, Herman, Bregar, Klarić, Mati, Cicijelj, Videc, Korpar, Bijelić, Nagy, Požgaj. Trener: Mladen Vlah.

U poslijednjoj utakmici jeseni nogometašice Trnave izgubile su u Metkoviću protiv istoimenog kluba rezultatom od 2:1. Trnava je odlično započela utakmicu te je već u 3. minuti povela pogotkom Cicijelj. Ipak, domaće nogometašice koje su bile brojnije uspijevaju preko Pejić i Čajić preokrenuti rezultat i ostvariti pobjedu. (Z.Premuš)

KATARINA ZRINSKI – OSIJEK 1:10 (1:3)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica ).

Strijelci: O.1 Žigić (7),0:2 Žigić (25), 1:2 Ščukanec/Hopinski (27), 1:3 Andrić (39), 1:4 Lojna (52), 1:5 Joščak (56), 1:6 Lojna (58), 1:7 Joščak (69), 1:8 Maltašić (75), 1:9 Lojna (87, 1:10 Lojna (88).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Petrinović (46. Kušteljega), Brežni, Vuković (46. Bakač), Đula, Vurušić, Zadravec, Horvat, Mikolaj, Kelemen (77. Novak), Ščukanec/Hopinski.

Trener: Mladen Kuček.

Osječanke su titulu jesenjeg prvaka potvrdile u Mihovljanu, rezultat potvrđuje na koji način. Domaće su samo u prvom poluvremenu bile donekle ravnopravne, postigle su i pogodak, a u drugom je poluvremenu igrala samo gostujuća momčad i na kraju pobijedila dvocifrenim rezultatom. Treba zabilježiti i lijepu gestu gostujuće momčadi koja je prije početka utakmice u posebnim majicama i s transparentom poželjela brzo ozdravljenje domaćoj ponajboljoj igračici Martini Krog.

Dobro je za Čakovčanke da je završen 1. dio prvenstva. Trebat će dobrom analizom komentirati i ocijeniti taj dio sezone koji za Čakovčanke nije bio uspješan. I onda u drugom dijelu „okrenuti ploču“ i zaigrati bolje, trenirati više, a bolji rezultati onda ne bi smjeli izostati.