Nogomet 30.03.2017. 07:49. Zadnja izmjena: 30.03.2017. 07:49.

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja oko 800. Suci: I. Križarič, B. Križarić, M. Stolnik.
Strijelci: Ćorić (33), Bašić (35), Murić (77)

Hrvatska: Posavec (od 46. Grbić), Bosec (od 46. Cerovec), Bočkaj, Prce (od 61. Katić), Ćaleta-Car, Šunjić (od 46. Balić), Bašić (od 46. Knežević, od 65. Bosančić), Vlašić, Brodić (od 46. Murić), Ćorić (od 61. Vojković), Fiolić (od 61. Mamić). Izbornik: Nenad Gračan.
Slovenija: Sorčan, Dedić, Žužek, Paljk, Kramarič, Vrbanec, Krivičić, Repas, Badžim, Kuhar, Ožbolt.

Prošlog četvrtka u Nedelišću na stadionu Trate je odigran prijateljski nogometni susret mladih reprezentacija U21-Hrvatske i Slovenije koja je završila pobjedom naših mladih reprezentativaca rezultatom od 3:0. U 33. minuti nakon ubačaja našu reprezentaciju je doveo u vodstvo Ćorić. Samo dvije minute kasnije lijep gol s 25 metara postiže Bašić. U drugom dijelu u 77. minuti Murić postriže pogodak za konačnih za konačni 3:0.