Nogomet 16.06.2020. 06:40. Zadnja izmjena: 16.06.2020. 06:40.

Nogomet

U Novom Selu Rok ŽNK Katarina Zrinski poražen od Splita

PRVA NOGOMETNA LIGA – ŽENE, 11. kolo: KATARINA ZRINSKI – SPLIT 0:2 (0:1)

NOVO SELO ROK – Stadion Omladinca: Bez gledatelja: Sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec). Strijelci: 0.1 Pezelj (11), 0:2 Medić (72).

KATARINA ZRINSKI: Branović, Klarić, Cicijelj, Goričanec, Čurić, Vurušić, Bakač (87. Mesar), Petak (82. Lovrenčić), Samarđija (87. Mezga), Horvat, Nagy. Trener: Neven Kreslin.

SPLIT: Alves, Dulčić, Medić, Pezelj, Lubina, Dujmović (67.  Šabanov), Hadžić, Pedić, Gegollaj, Bukač, Čanjevac (59. Kolgleraj). Trener: Božidar Miletić.

Očekivana pobjeda aktualnih državnih prvakinja. Igalo se po velikoj vrućini, bez gledatelja, a do izražaja je došla veća kvaliteta, uigranost i više snage gostujućih igračica koje su imale inicijativu svih 90 minuta. Uprvom poluvremenu osim vodećeg pogotka imale su još dvije neiskorištene prilike.

U drugom poluvremenu slično i uz drugi pogodak još nekoliko prilika. Domaće nisu razočarale, igrale su u granicama mogućnosti, uglavnom su se dobro branile i razmišljale o idućem protivniku. Ekipi Lepoglave gdje gostuju u nedjelju, to je utakmica u kojoj se odlučuje o mnogo toga na prvenstvenoj tablici. Zaigraju li dobro u obrani i bolje u napadu nego je to bilo s Splitom mogu se u Čakovec vratiti neporažene.