Nogomet 14.09.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

U prvom kolu Trnava 7 - Ombla 0

TRNAVA 7 - OMBLA 0  (piše Zlatko Premuš)

GORIČAN Igralište Gaj. Gledatelja 100. Sudac: Ivana Martinčić (Koprivnica). Pomoćnici: Šprem i Babić.

STRIJELCI: 1:0 Horvat (12), 2:0 Kalašić (20), 3:0 Cicijelj (37), 4:0 Kalašić (64), 5:0 Radmanović (71), 6:0 Valušek (82), 7:0 Cicijelj (88).

TRNAVA: Domjan, Herman, Radmanić, Horvat, Cicijelj, Videc, Valušek, Klarić, Trstenjak, Kalašić, Požgaj.

TRENER: Nikola Markan.

Nogometašice Trnave na otvorenju nove prvoligaške sezone deklasirale su gošće iz Dubrovnika pobijedivši ih rezultatom 7:0. Već do odlaska na odmor Trnava je pogocima igračica Horvat, Kalašić i Cicijelj otišla na odmor rezultatom od 3:0. U nastavku još bolja igra rezultirala je pogocima Kalašić, Radmanović, Valušek i Cicijelj za 7:0 a prema propuštenim prilikama rezultat je mogao biti i puno veći.

DINAMO – KATARINA ZRINSKI 1:5 (piše Josip Freiler)

ZAGREB – Pomoćno igralište Dinama. Gledatelja:oko 100. Sutkinja:Sabina Bobek (Zagreb). Strijelci: 0:1 Krog (30), 0:2 Krog (33), 1:2 Panić (60-11 m), 1:3 Vugrinec  (65), 1:4 Krog (73), 1:5 Vugrinec (81).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikolaj, Kušteljega, Vugrinec (80.Bakač), Krog, Đula, Kovačić, Zadravec, Sirotković, Brežni, Horvat (80. Bojko).

Trener: Mladen Kuček.

Čakovčanke nisu mogle zamisliti bolji start u novoj prvenstvenoj sezoni. Na gostovanju u Zagrebu nadigrale su renomirani i favorizirani sastav Dinama, pobjeda je to koja ni u jednom momentu nije dolazila u pitanje. Razigrane Krog koja će biti veliko pojačanje u momčadi i Vugrinec pet su puta pogodile mrežu Zagrepčanki, bilo je još prilika, igralo se je vrlo dobro i angažirano, Čakovčanke koje su dobro pripremljene za sva prvenstvena iskušenja, pogodak su primile iz kaznenog udarca, nisu se opuštale,  kontrolirale su igru i rezultat svih 90 minuta. Sve je to dobra najava pred drugi prvenstveni susret u kojem su Čakovčanke domaćini u Mihovljanu (16 sati) ekipi Viktorije iz Slavonskog Broda.