Nogomet 03.06.2018. 08:35. Zadnja izmjena: 03.06.2018. 08:44.

Polufinale Kupa

Unatoč porazu, povijesni uspjeh ŽNK Katarina Zrinski i završetak uspješne sezone

POLUFINALE KUPA HNS-a – ŽENE

KATARINA ZRINSKI - SPLIT 0:6 (0:4)

NOVO SELO ROK – Stadion Omladinca. Gledatelja: 150. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Pomoćnice: Sanja Rođak Krasić i Barbara Vidović.

Strijelci: 0:1 Conjar (35), 0:2 Lubina (41),0:3 Balog (43), 0:4 Conjar (45), 0:5 Horvat (67), 0:6 Valušek (68).

KATARINA ZRINSKI: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj,. Đula, Vurušić (82. Novak), Bakač, Zadravec (73. Đuran), Klarić, Kelemen. Trener: Neven Kreslin.

Očekivana pobjeda Splićanki koje su u prvom poluvremenu osim četiri pogotka imale još 2,3 vrlo izgledne nerealizirane šanse - dva su puta pogodile prečku, a jednom stativu. U drugom poluvremenu osim još dva postignuta pogotka također su imale još nekoliko nerealiziranih prilika za uvjerljiviju pobjedu.

Domaće se ograničile na obranu, tek su nekoliko puta iz kontri bezuspješno pokušale  ugroziti gostujuću vratarku. No, i igranje polufinala Kupa velik je uspjeh za čakovečki sastav koji je ovom utakmicom završio uspješnu sezonu.