Nogomet 11.04.2017. 21:52. Zadnja izmjena: 11.04.2017. 21:56.

Treća liga istok

Uvjerljiva pobjeda nogometaša Međimurja nad gostima iz Ivankova

MEĐIMURJE – BEDEM 6:0 /2:0/

ČAKOVEC – SRC Mladosti. Gledatelja: 150. Sudac: Miro Hantak /Vinica/. Strijelci:1:0 Erić (14), 2:0 Munivrana (23), 3:0 Oštrek (62), 4:0 Oštrek (72), 5:0 Erić (87), 6:0 Mesarić (90).

MEĐIMURJE: Šafarić, Munivrana, Šimunić, Branilović (76. Pajić), Režić, Hranilović, Težak (73. Sabol), Erić, Oštrek (83.Deglin), Mesarić, Slunjski. Trener: Mario Kovačević.

Odlična nogometna predstava u režiji razigranih domaćina ovaj puta u gotovo kompletnom sastavu. Zabilježili su uvjerljivu pobjedu koja je prema viđenome i prilikama trebala biti još uvjerljivija. Gosti pak se sigurno nisu nadali ovako visokom porazu, to je iskusan i provjereni sastav, koji je u polju igrao dobro, nažalost po njih bez konkretne završnice. Veću 14. minuti nakon odlične akcije i ubačaja Branilovića Erić je postigao efektan pogodak glavom, 9 minuta iza toga Munivrana je povisio rezultat, njegov ubačaj s lijeve strane iznenadio je gostujućeg vratara Marijanovića. Iza toga u 18. minuti Težak je s 20-etak metara dobrim udarcem pogodio stativu. U 51. minuti dobra akcija Munivrane i Erića koji nije u dobroj prilici bio precizan za treći pogodak.

Mogao je treći pogodak postići u 53. minuti Munivrana nakon greške gostujuće obrane, pucao je međutim preko gola. Od 57. minute domaći su imali igrača više, opravdano je zbog 2. žutog kartona „pocrvenio“ iskusni Žgela. To su iskoristili na najbolji mogući način tako da je Oštrek u razmaku od 10 minuta, u 62. i 72. minuti postigao dva efektna pogotka. Prvi odličnim udarcem s ruba gostujućeg kaznenog prostora, drugi na odlično dodavanje Munivrane, koji pa nije u 79. minuti iskoristio još jednu u nizu domaćih prilika. Peti pogodak na dodavanje Šimunića efektno je postigao Erić, a šesti u 90. minuti snalažljivi Mesarić.