Nogomet 25.11.2016. 08:18. Zadnja izmjena: 25.11.2016. 08:24.

Završnica Kupa HNS-a - juniori 1. kolo

Visoka pobjeda juniora Sesveta nad NK-om Međimurje, domaći sastav previše griješio

MEĐIMURJE – SESVETE 0:4 (0:1)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac: Nino Vugrinec (Sv. Đurđ). Strijelci: 0:1 Ivančić (41), 0:2 Posavec (62), 0:3 Posavec (74), 0:4 Pavlic (88)

MEĐIMURJE: Bratuša, Filipović, Balent, Pajić, Deglin (76. Šimunić), Mesarić, Pintarić (70. Mezga), Šoštarić, Golub (54. Dežđek), Marcijuš (70. Farkaš), Kirić (78. Zrna). Trener: Matija Kristić.

Zaslužena pobjeda juniora Sesveta koji i u 1. juniorskoj ligi igraju jednu od glavnih uloga. Imali su ujednačeniji, fizički jači i po godinama stariji sastav od domaćina koji ipak nisu zaslužili ovako visoki poraz, jer od četiri primljena pogotka za tri su sami krivi.

U 1. poluvremenu u 30. minuti Deglin nije iskoristio priliku postići vodeći pogodak, iza toga pogriješio je Filipović, a Ivančić nije iskoristio tu grešku i iz kaznenog udarca postigao vodeći pogodak za goste, pogodio je stativu.

Iskupio se u 41. minuti, ovaj je puta pogriješio Šoštarić, a Ivančić je poentirao. U pad koncentracije domaćih što su gosti dobro iskoristili. Nakon što u 47. minuti Pintarić nije iskoristio priliku poravnati rezultat, do kraja susreta gosti su dominirali i postigli tri pogotka, s tim da su za dva isključivi krivci igrači domaće pasivne obrane i njihove direktne greške i pokloni gostujućim igračima.